|

(ویدیو) حرکات زشت و عجیب ریحانه پارسا وقی مستِ مسته!

ریحانه پارسا ویدیویی منتشر کرده که در حالت مستی حرکات نامتعارفی انجام می دهد

لینک کوتاه کپی شد
1

اخیرا ویدیویی از ریحانه پارسا منتشر شده که در حال انجام حرکات عجیب و غریب و بی معنی است و به نظر می رسد ریحانه این ویدیو را در حالت مستی منتشر کرده است.

ریحانه پارسا: من هرزه و همیشه مستم!

چندی پیش ریحانه پارسا با انتشار استوری‌ در فضای مجازی به خود لقب‌های ناشایستی داده بود و کار‌هایی که می‌کرد ابراز خوشحالی و افتخار کرد.

او با انتشار تصویر خود در حالی که مشروبات الکلی در دست دارد حرف‌های ناشایستی درباره خودش به مخاطبانش زد که تعجب همه را بر انگیخت!

0

ریحانه پارسا مریض است!

دکتر نیلوفر الله وردی،دکترای تخصصی مشاوره و روان درمانی در تحلیل رفتار ریحانه پارسا به رکنا گفت: «ریحانه پارسا که در کودکی آسیب دیده است،احساس ارزشمندی پایینی دارد.فکر می کند که دوست داشته نشده است.بعد طی بازی در یک فیلم دیده شد و دیده شدن باعث شد که ناگهان دچار خودشیفتگی شود در حالی که هنوز به جایگاهی نرسیده که پخته عمل کند.به همین دلیل دیده شدن ناگهانی چنین فردی باعث می شود حس کند که انگار در حال سقوط است.»

دکتر الله وردی با اشاره به اینکه ریحانه پارسا عزت نفس پایینی دارد در ادامه گفت:« آدم هایی به خاطر عزت نفس دوست دارند دیده و تائید شوند،به هر روشی برای دیده شدن متوسل می شوند و چارچوبی ندارند.آنها هنجار شکنی می کنند و از این طرف بوم به سمت دیگر بوم حرکت می کنند که در نهایت نتیجه اش سقوط و احساس افسردگی است.به طور کلی افرادی که آسیب می بینند و احساس بی ارزشی و خشم نسبت به اجتماع دارند کارهایی می کنند که توجه جلب کنند.آنها سراغ ضد ارزش ها می روند در حالی که خود یک قربانی هستند. قربانی کودکی خراب شده شان!»

 

  • ناشناس ارسالی در

    خوشحالم ثروتهای نامشروع بلای خانمانسوز سر افشار گلشیفته سارا نیکا دختر دایی دنیز قریشی ضیغمی بلوکات نخنما هانیه توسلی ها وووووووووووووووو بقیه آنها بخورید نوش جان ارسال کنی باز نگی نمیشه

  • ناشناس ارسالی در

    الهی خدا همه مارا از انحراف و شیطان نجات بده .خوشحالی برای بدبختی انسانها زیبا نیست.دعا کن خدا کمکشان کنه و هدایتشان کنه

  • ناشناس ارسالی در

    چرا این بازیگرا چشمشون به دو قرون پول میفته دست به این کارا میزنن روانی هستن همش زندگی لباس و..به رخ مردم میکشن . فرهنگ پول داشتن ندارن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه