|

پاسخ عجیب سحر قریشی درباره روابط نامتعارفش!+فیلم

سحر قریشی در گفتگویی در رابطه با روابطش با عوامل فیلم ها از خود دفاع کرد.

لینک کوتاه کپی شد

سحر قریشی سلبریتی بسیار پرحاشیه ایرانی است که البته هر کس دیگر هم جای این خانم بازیگر بود و با چند نفر محرم می شد و با استایل ها و رفتار های نا متعارف ظاهر می شد، حاشیه ساز بود. سحر قریشی به گفته خودش حاشیه را دوست دارد و به کمک همین حواشی دیده می شود.

به گزارش «شایانیوز »، سحر قریشی در یک گفتگوی تصویری درباره با روابطش با عوامل فیلم ها از خود دفاع و صحبت هایی کرد که در ادامه فیلمش را مشاهده می کنید.

سحر قریشی

سحر قریشی کیست و چگونه به شهرت فعلی دست پیدا کرده؟

سحر قریشی متولد ششم دی ماه 1366 در شهر تهران اسـت. درخانواده‌ای کم جمعیت بزرگ شده و تک دختر اسـت. فقط یک برادر دارد بنام سپهر قریشی کـه رابطه خیلی عاطفی و خوبی با سحر دارد. سحر قریشی از بازیگران جوانی اسـت کـه پله های ترقی را خیلی زود و سریع طی کرد و بـه یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد، البته ناگفته نماند خانم سلبریتی تنها از راه بازیگری به شهرت نرسید بلکه از راهی ساده اما مورد علاقه مردم (داشتن حاشیه و استایل و روابط خاص) این پله ها را بالا رفت.

برخی بر این عقیده اند که سحر قریشی و یا افرادی مانند وی در مقابل حواشیهای مختل، «چه خوب چه بد» ناراحت می شوند اما نکته قابل توجه اینجاست که این افراد نه تنها ناراحت نمی شوند بلکه با سوار شدن روی موج این حواشی علاوه بر ریشخند افکار عمومی بیتر بر محبوبیت کاذب خود می افزایند.

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها