|

حامد بهداد به سحر قریشی: برو تئاتر تی بکش!+فیلم

سحر قریشی در یک گفت‌وگوی اینترنتی از تلخی‌هایی که پس از ورودش به تئاتر متحمل شد سخن گفته است

لینک کوتاه کپی شد

سحر قریشی بازیگر مطرح سینما و تلوزیون  در یک گفت‌وگوی اینترنتی از تلخی‌هایی که پس از ورودش به تئاتر متحمل شد سخن گفته است. در این کلیپ سحر قریشی با عشوه ای غیر اخلاقی با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند.

به گزارش «شایانیوز»، سحر قریشی طرفداران بسیاری دارد. وی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد. قریشی در نقش‌های متفاوتی بازی کرده و در ذهن مخاطبان نقش بسته است.

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی در یک گفت و گو با اشاره به توصیه دوستانش برای ورود به تئاتر گفت: حامد بهداد به من گفت هر وقت بی‌کار شدی سراغ تئاتر برو؛ برو حتی زمین را طی بکش همین که صدای بازیگران تئاتر را بشنوی خودش به مثابه آموزش تئاتر است.

وی افزود: من اولین تئاترم را که بازی کردم از همه جا به من حمله شد. همه به انتقاد و تمسخر من پرداختند. هنگام بازی در آن نمایش پس از ده دقیقه، عده با سر و صدا سالن را ترک کردند.

سحر قریشی

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی «زاده ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران» بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.او درسال 88 با بازی در فیلم سینمایی لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد.سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی دراین فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

سحر قریشی پس ازآن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا وی را انتخاب کرد.او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

سحر قریشی

 سحر قریشی

سحر قریشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها