|

(ویدیو) سحر قریشی در کنار مادر تتلو تو Vip کنسرت؛ ذوق خواهر تتلو قراره عَمه بشم!

amir tataloo mother

کنسرت امیر تتلو دو مهمان ویژه دارد. سحر قریشی همسر آینده تتلو و فریده واثق مادر امیر تتلو که این دو در کنار در کنسرت حضور داشتند

لینک کوتاه کپی شد
1

کنسرت امیر تتلو بالاخره در استانبول ترکیه برگزار شد و همان طور که انتظار می رفت این کنسرت با استقبال پرشور ایرانی ها مواجه شد. تو این کنسرت سحر قریشی همسر امیر تتلو و همچنین مادر امیر حسین مقصودلو هم حضور داشتند.

نکته جالب در خصوص این دو نفر حضور آن ها با حجاب کامل و در کنار هم اون هم تو جایگاه ویژه بود.

ذوق و خوشحالی خواهر تتلو؛ قراره عمه بشم!

نسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو که به نظر در ایران هست و برای کنسرت به استانبول نرفته ساعتی پیش از کنسرت برادرش در اینستاگرام لایو گذاشت. بخش جالب لایو نسیم خانم در مورد سحر وبرادرش بود و اینکه خانم خبر داد که به زودی قرار عمه بشه و کلی ذوق کرد.

تشکر خاص امیر تتلو از هواداراش

قبل از شروع کنسرت امیر تتلو برای لحظاتی روس استیج آمد تا به میهمانانش خیرمقدم بگوید. امیر تتلو به نشانه احترام جلو هوادارانش خم شد و به آن ها ادای احترام کرد.

سورپرایز جالب تتلو واسه تماشاچی های کنسترش!

تتلو گیاهخوار می باشد و بعد کنسرت مهر ماهش هم حسااابی چسبید به ورزش کردن و اندامی بسیار تو پُر تر از پیش ساخت. اما تتلو انگاری میخواد این جو رو به هواداراش هم بده و تو تیکه ویدیوهایی که منتشر کرده بود فیلمی از گیاه اسطوخودوس بود که در حال سوزوندنه و قراره بوش بپیچه و باعث آرامش روان بشه. در همین راستا مقصودلو تو کنسرت هم از این گیاه استفاده کرد و سوزوند تا هوادارا هم حال کنن و انرژی مثبت داشته باشن!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی