|

"همسر سپهر حیدری" با این "چهره و بدن عروسکی" ناز تر از همیشه شد!

آرام جوینده همسر بسیار زیبای سپهر حیدری می باشد که گاهی با انتشار تصاویر خود باعث حرف و حدیث هایی در فضای مجازی می شود.

لینک کوتاه کپی شد

آرام جوینده همسر زیبا و خوش استایل سپهر حیدری می باشد. این زوج چند سالی است که ازدواج کرده اند و در حال حاظر صاحب دو فرزند پسر به نام های دیاکو و آروکو نیز هستند.

به گزارش«شایانیوز» سپهر حیدری از بازیکنان محبوب و سابق تیم پرسپولیس است که خود به تنهایی هواداران بسیاری دارد اما با انتشار تصاویر همسرش با تیپ و استایل های نامتعارف گاهی مورد قضاوت و بدگویی کاربران نیز قرار می گیرد.

آرام جوینده چهره ای کاملا عملی و غیرطبیعی دارد. وی تکواندوکار است و این موضوع را از فرم بدن و استایلش هم می توان فهمید که ورزشکار است. جوینده مدیر و مالک سالن زیبایی در منطقه‌ی الهیه‌، تهران است. او از فعالان اینستاگرام می باشد و تصاویر زیبایی از خود به اشتراک می گذارد. همسر آقای فوتبالیست به تازگی تصویری قدی از خودش در دبی منتشر کرد که با نظرات خوب کاربران همراه بود.

آرام جوینده

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری  متولد ۲۹ خرداد ۱۳۵۹ در اصفهان، فوتبالیست بود. وی  فارغ التحصیل فوق لیسانس تربیت بدنی و علوم ورزش و لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد نجف آباد است.

سپهر حیدری در فروردین ماه 1393 با همسرش آرام آشنا شد و پس از گذشت مدت کوتاهی با او ازدواج کرد. این زوج در 6 بهمن 1396 اولین پسرشان به دنیا آمد.

نحوه آشنایی و عاشقی سپهر

در ۲ فروردین ۱۳۹۳ در مرکز بولینگ اریکه ایرانیان همسرم که همراه خانوادشون اومده بودند رو دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم، همانجا پیشنهاد ازدواج رو با پدرشان در میان گذاشتم و در نهایت با هم ازدواج کردیم.

آرام جوینده

حواشی زایمان آرام جوینده

ظاهر جالب همسر سپهر حیدری فوتبالیست در بیمارستان به هنگام به دنیا آوردن فرزند دومش سوژه کاربران شد. سپهر حیدری با انتشار این تصویر خبر از تولد فرزند دومش آروکو داد و نوشت: پسرم آروکو خوش اومدی به این دنیا، خداروشکر بخاطر داشتنتون دیاکو و آروکو عزیزم.

آرام جوینده

اما ظاهر بسیار آراسته و جذاب همسر سپهر حیدری در بیمارستان آن هم بعد از زایمان مورد توجه کاربران قرار گرفت و خانم های ایرانی درباره آشفته بودن ظاهر خود در روز زایمان صحبت کردند که چگونه همسر سپهر حیدری توانسته ظاهر خود را آراسته نگهدارد.

این دختر هه هفتادی کلکسیونی از استایل های شیک و لاکچری کژوال تابستانی و زمستانی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و بخشی از اکسسوری های وی را می توان مشاهده کرد. او بیش از 200 هزار دنبال کننده دارد و در زمینه تبلیغات نیز درآمد خوبی را بدست می آورد.

aram.jouyandeh_1630047490

آرام جوینده

آرام جوینده

آرام جوینده

آرام جوینده

آرام جوینده

 • س ارسالی در

  چقدر زشته .اگه به خودش نرسه چی میشه

 • ناشناس ارسالی در

  مرده شور همتون رو ببرن همه فخر فروش تن فروش شدین عملی ها

 • ناشناس ارسالی در

  ملت دارن میرن تو فاز زن قائدی... میگه خوشکل... میمون هم با این همه عمل خوشکل میشه... یه مشت جد گیر.. ندید بدید واقعا فرهنگ ما داره به کجا کشیده میشه... که ملت عقده ی دیده شدن دارن.... شرم آوره واقعا

 • حمزه ارسالی در

  فقط میتونم بگم ایییییشششه، دوره شماها هم بسر میاد،فقط اون پولای مفت رو چطوری میخورین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه