|

افشاگری مجیدی درباره نقل و انتقالات استقلال؛ این ۳ بازیکن را می خواستم!

فرهاد مجیدی اخیرا مدعی شده که ۳ بازیکن به نام های رضا اسدی، سعید صادقی و محمدرضا حسینی را می خواسته اما سایر تیم ها مانعش شدند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی در گزارشی که برای هوادارانش منتشر کرد گفت که سه بازیکن را می‌خواسته اما تیم‌های صنعتی و رقیب مانعش شدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال، از جمله بازیکنانی که در هفته‌های اخیر گفته می‌شد قرار است به استقلال بیایند اما در نهایت از دیگر تیم‌ها سر در آورده و یا با همان تیم تمدید کردند یکی رضا اسدی بود. بازیکنی که با عدد و رقمی بالا به تیم پرسپولیس پیوست. مجیدی در گزارش گفت می‌خواستیم با کمک هواداران این بازیکن را جذب کنیم ولی او با عدد و رقمی ۱۲ و ۱۳ میلیاردی جذب تیم دیگری (پرسپولیس) شد. اسدی فصل قبل در تیم سن پولتن در اتریش توپ می‌زد.

یکی دیگر از بازیکنانی که گفته می‌شد قرار است به استقلال بیاید سعید صادقی بود. بازیکن گل‌گهر سیرجان که فرهاد مجیدی قصد داشت او را در پایان قراردادش با این تیم جذب کند ولی صادقی هم با عدد و رقمی بالا با تیم قلعه‌نویی تمدید کرد.

یکی دیگر از بازیکنان مدنظر استقلال محمدرضا حسینی بازیکن سپاهان بود که او نیز پس از پایان قراردادش با سپاهان تمدید کرد و در اصفهان ماندنی شد. گفته می‌شد حسینی با عددی بالا در آن تیم ماندنی شده است.

غیر از این بازیکنان، بازیکن شاخص دیگری در لیستی که مجیدی مد نظرش بود دیده نمی‌شود که جذب نشده و به تیم‌های صنعتی و رقیب پیوسته باشند. از این رو می‌توان حدس زد که مجیدی با این مشخصات، کدام بازیکنان را در گزارشش مد نظر قرار داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه