|

مقصدی عجیب برای دو ستاره جدا شده استقلال

دو بازیکن تیم استقلال تهران مورد توجه باشگاه جدید لیگ برتری قرار گرفته‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

 فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان دو بازیکنی هستند که در لیست مازاد استقلال قرار گرفته اند و فرهاد مجیدی تاکید کرده است که تمایلی به همکاری با این دو بازیکن ندارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایلنا، درحالیکه شجاعیان به همراه مهدی قایدی به امارات سفر کرده بود تا تیمی را برای همکاری جدیدش پیدا کند بدون مشتری بازگشت و هنوز مقصد جدیدش مشخص نشده است.

فرشید اسماعیلی نیز تاکنون تیم جدیدش را مشخص نکرده است. 

در حالیکه تیم گل گهر سیرجان طی فصل گذشته با جذب بازیکنان سابق استقلال به عنوان یکی از مقاصد احتمالی بازیکنانی که این تابستان آبی‌پوشان را ترک می‌کنند، در نظر گرفته می‌شود اما ظاهراً یک تیم جدید تمایل دارد تا با شاگردان فصل پیش مجیدی آغاز همکاری داشته باشد.

باشگاه هوادار تهران که به همراه فجرشهید سپاسی شیراز به لیگ برتر صعود کرده به عنوان مشتری جدید اسماعیلی و شجاعیان شناخته می‌شود و حضور عوامل استقلالی در این باشگاه گمانه‌زنی‌ها را افزایش داده که شاید این تیم بتواند دو هافبک سابق استقلال را جذب کند.

حضور رضا عنایتی به عنوان یکی از پیشکسوتان بنام استقلال و همچنین احتمال حضور مهدی عبدیان و علی نامداری به عنوان اعضای سابق هیات مدیره این باشگاه در باشگاه هوادار احتمال حضور شجاعیان و اسماعیلی در تیم هوادار را تقویت می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه