|

ماجرای یک عکس خاص از تمرین تیم ملی؛ فتوشاپ نیست!

اولین تمرین تیم ملی برای بازی با سوریه یک عکس خاص داشت عکاس فدراسیون یک صحنه از محمدرضا اخباری را در عجیب‌ترین حالت ممکن ثبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان اسکوچیچ از دیروز تمرینشان برای بازیهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی را استارت زدند. تمرینی که فعلا با حضور بازیکنان شاغل در لیگ برتر برگزار می‌شود و لژیونرها طی دو سه روز آینده به تمرینات تیم ملی اضافه خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، در شرایطی که به خاطر شرایط کرونایی، تمرین تیم ملی تا اطلاع ثانوی پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و خبری از حضور اهالی رسانه در تمرینات نیست، عکاس سایت فدراسیون فوتبال یک عکس بسیار خاص از تمرین دیروز ثبت کرده است.

عکسی که در نگاه اول به نظر می‌رسد واقعی نیست و فتوشاپ است منتهی این هنر عکاس سایت فدراسیون بوده که یک صحنه خاص را شکار و تصویر محمدرضا اخباری را در عجیب‌ترین حالت ممکن در قاب دوربینش ثبت کند.

16300506735245

این احتمال وجود دارد که سوژه این عکس چیز دیگری بوده اما دروازه‌‌بان تراکتور خودش را وسط این قاب انداخته تا یک عکس عجیب از تمرین دیروز ثبت شود. اخباری در کنار حسینی دو دروازه بان لیگ برتری حاضر در تمرین تیم ملی هستند و  قرار است در روزهای آینده، بیرانوند، عابدزاده و پیام نیازمند به آنها اضافه خواهند شد.

فعلا اسکوچیچ و وحید هاشمیان در حالیکه واکسن هم زده بودند تست کرونایشان مثبت شده و تا زمانی که جواب تستشان منفی نشود، نمی توانند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه