|

این بازیکن بمب نهفته نقل و انتقالات است

استقلال بیش از هر بازیکن دیگری، این روز‌ها دغدغه قرارداد مسعود ریگی را دارد، ولی این تیم، تنها باشگاهی نیست که به مسعود ریگی فکر می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

شاید زیاد به چشم نیاید، ولی مسعود ریگی بمب نهفته نقل و انتقالات است. بازیکن فصل پیش استقلال که آمار بسیار خوبی در خط میانی دارد قراردادش با آبی‌های تهران به پایان رسیده و هنوز آن را تمدید نکرده است. استقلال بیش از هر بازیکن دیگری، این روز‌ها دغدغه قرارداد مسعود ریگی را دارد، ولی این تیم، تنها باشگاهی نیست که به مسعود ریگی فکر می‌کند.

به گزارش «شایانیوز»، سپاهان اولین تیمی بود که بعد از اتمام لیگ بیستم به سراغ مسعود ریگی رفته است. آن‌ها پیشنهاد مالی بهتری در مقایسه با استقلال به مسعود ریگی داده اند و منتظر هستند تا این بازیکن را هم به اصفهان بکشانند. پرسپولیس هم بعد از رفتن احمد نوراللهی امیدوار است بتواند مسعود ریگی را سرخ پوش کند تا شاید بزرگترین جابجایی نقل و انتقال تابستانی را به نام خود کند.

در این میان، اما به نظر می‌رسد «پول» حرف اصلی را می‌زند؛ مسعود ریگی پای میز مذاکره با استقلال رفته، ولی به توافقی دست پیدا نکرده است. فرهاد مجیدی می‌گوید در تیمش به هیچ بازیکنی یک ریال بیشتر از ۷ میلیارد تومان نمی‌دهد. روزنامه گل نوشته که مسعود ریگی از استقلالی‌ها طلب ۹ میلیارد تومان کرده، ولی «فوتبالی» این رقم را خوش بینانه توصیف کرده و نوشته که او نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان خواسته است. هرکدام از این موارد باشد یعنی فعلا استقلال برای تمدید قرارداد مسعود ریگی چندین میلیارد تومان کم دارد و باید فکر چاره‌ای جدی باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه