|

خیز بلند رئالی ها برای خرید کیلیان امباپه؛ 160 میلیون یورو!

پی اس جی پیشنهاد 160 میلیون یورویی رئال را رد کرده اما از این که مادریدی ها در اولین پیشنهاد مبلغ بالایی را ارائه کرده، شگفت زده شده اند.

لینک کوتاه کپی شد

خبری که در مورد پیشنهاد 160 میلیون یورویی رئال مادرید به امباپه منتشر شد، با واکنش های زیادی همراه شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، نشریه اکیپ در شماره امروز خود مقاله ای تحت عنوان "رئال حمله کرد" منتشر کرده است و به فشار رئال مادرید برای جذب ستاره فرانسوی اشاره کرده است.

این نشریه گزارش داده است که پی اس جی پیشنهاد اولیه و 160 میلیون یورویی رئال مادرید را رد کرده اما از این که رئال مادرید در اولین پیشنهادش چنین مبلغ بالایی را ارائه کرده، شگفت زده شده اند. منابع درون باشگاه پی اس جی گزارش داده اند که انتظار پیشنهادی در این سطح را نداشته اند اما با این وجود امیدوارند که رئال مادرید پیشنهاد خود را بالا ببرد و انتقال با مبلغی بین 190 تا 200 میلیون یورو جوش بخورد. در حقیقت اکیپ گزارش داده است که رئال مادرید می تواند حتی رکورد 222 میلیون یورویی نیمار را هم بشکند و امباپه را به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل کند.

الخلیفی فعلا به حفظ امباپه امید دارد اما با توجه به این که در فاصله شش روز به پایان نقل و انتقالات، امباپه هنوز حاضر به تمدید نشده و تا کنون شش پیشنهاد برای تمدید را رد کرده، احتمال جدایی وی وجود دارد. انتقال احتمالی رونالدو از یووه به پی اس جی نیز می تواند مزید بر علت شود تا مدیران قطری پی اس جی بالاخره اجازه جدایی امباپه و پیوستنش به رئال مادرید را صادر کنند.

واکنش مدیر ورزشی پاریسن ژرمن به پیشنهاد رئال مادرید برای امباپه

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی درباره پیشنهاد اولیه رئال مادرید برای خرید امباپه گفت:" پیشنهاد رئال مادرید با آنچه ما می خواهیم فاصله دارد. حدود 160 میلیون یورو ارائه شد که کمتر از هزینه ای است که ما در سال 2017 برای این بازیکن پرداخت کردیم. به نظر می رسد استراتژی رئال مادرید این است که سعی کند از پی اس جی پاسخ منفی بگیرند تا نشان دهد که آنها همه چیز را امتحان کرده اند و یک سال منتظر هستند تا او را به صورت رایگان جذب کنند. کاری که آنها انجام می دهند قابل قبول نیست. دو سال است که رئال رفتارهای نادرست و غیرقانونی دارد."

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه