|

استقلال این 5 بازیکن را فعلا خریده

بازیکنان جدید استقلال که طی روزهای قبل به این تیم پیوسته بودند، در نخستین جلسه تمرینی آبی پوشان حضور پیدا کردند.

لینک کوتاه کپی شد

 نخستین جلسه تمرینی استقلال برای آغاز فصل جدید، عصر امروز در زمین ورزشگاه انقلاب با حضور 20 نفر از بازیکنان این تیم برگزار شد. در این جلسه تمرینی که با صحبت های فرهاد مجیدی آغاز شد، خریدهای جدید آبی پوشان که طی روزهای گذشته به این تیم پیوسته بودند نیز حضور داشتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان فصل قبل سایپا که نخستین خرید استقلالی ها از بازار نقل و انتقالات تابستانی بود، در تمرین امروز پا به پای سایر بازیکنان دوید. عارف آقاسی مدافع فصل گذشته فولاد نیز دیگر خرید جدید استقلالی هاست. او که با رشید مظاهری به گفتگو نشسته بود، مورد استقبال فرزاد مجیدی نیز قرار گرفت.

علیرضا رضایی گلر فصل قبل پیکان نیز در کنار رشید مظاهری و سیدحسین حسینی و زیر نظر بهزاد غلامپور تمریناتش را پشت سر گذاشت. زبیر نیک نفس دیگر خرید آبی پوشان از فولاد است که او هم به همراه محمدرضا آزادی دیگر بازیکن تازه به خدمت گرفته شده استقلالی ها مشغول تمرین شد.

16298278518364

بازیکنان جدید استقلال در ابتدای تمرین، مورد استقبال فرهاد مجیدی و سایر هم تیمی هایشان قرار گرفتند. البته بازار نقل و انتقالاتی استقلالی ها به این خریدها محدود نخواهد شد و فرهاد مجیدی از مدیریت تیم درخواست جذب 4 بازیکن دیگر به نام های لوسیانو پریرا، جعفر سلمانی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی و 3 بازیکن آزاد دیگر را نیز داشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه