|

رضا اسدی برای قرارداد با پرسپولیس چقدر می خواهد؟

شایعه شده رضا اسدی از پرسپولیسی‌ها طلب قرارداد ۱۰ میلیارد تومانی کرده که با مخالفت این باشگاه روبرو شده است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیسی‌ها خیلی جدی وارد بازار نقل و انتقالات شده اند و می‌خواهند هر طور شده قبل از شروع رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازی مقابل استقلال تاجیکستان بازیکنان مدنظرشان را بخرند. خرید علیرضا ابراهیمی مدافع فصل پیش گل گهر سیرجان در همین راستا صورت گرفته است.

به گزارش«شایانیوز»، اگرچه پرسپولیس با دو مدافع و یک مهاجم دیگر مشغول صحبت کردن است، ولی از خط میانی هم غافل نشده است و با رضا اسدی وارد مذاکره شده است. بازیکن سابق سایپا و سپاهان که راهی اتریش شده و برای سنت پولتن بازی می‌کند هافبک دفاعی است و می‌تواند جانشین احمد نوراللهی و یا کمال کامیابی نیا شود که قراردادشان با پرسپولیس تمام شده و هنوز آن را تمدید نکرده اند.

البته که فعلا مذاکرات با رضا اسدی که در ترکیب تیم اتریشی حضور ثابتی نداشته خوب پیش نرفته و طرفین بر سر مسائل مالی اختلاف نظر دارند. شایعه شده است رضا اسدی از پرسپولیسی‌ها طلب قرارداد ۱۰ میلیارد تومانی کرده که با مخالفت این باشگاه روبرو شده است. البته اگر رضا اسدی حاضر به پذیرش پیشنهاد پرسپولیسی‌ها شود مذاکرات نهایی می‌شود و این بازیکن شانس بازی مجدد در لیگ برتر ایران را به دست می‌آورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه