|

لوکاکو و اینتر، سوژه شوخی توئیتری با آزمون؟ (عکس)

طبق توئیت فردی به نام ایوان مدسن که خودش را خبرنگار اسکای ایتالیا معرفی کرده، در صورت جدایی لوکاکو از اینتر، این باشگاه سراغ آزمون می رود.

لینک کوتاه کپی شد

دیروز و در شرایطی که گفته می‌شد بایرلورکوزن به دلیل مسائل مالی قید جذب سردار آزمون را زده است، نیکو شیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی از ادامه مذاکرات باشگاه آلمانی با زنیت درباره آزمون خبر داد.

جدا از لورکوزن، نام ویارئال هم به عنوان مشتری سردار منتشر شد و حالا و بر اساس ادعای یک صفحه توئیتری، اینتر هم مهاجم ایرانی زنیت را زیر نظر دارد. بر اساس توئیت فردی به نام ایوان مدسن که خودش را خبرنگار اسکای ایتالیا معرفی کرده، در صورت جدایی لوکاکو از اینتر، این باشگاه سراغ آزمون خواهد رفت.

16280596428050

معلوم نیست این توئیت تا چه حد واقعیت دارد اما مجبوریم با عینک بدبینی به آن نگاه کنیم چون به جز این توئیت، هیچ خبر دیگری درباره علاقه اینتر به آزمون منتشر نشده و از طرف دیگر نیکو شیرا علیرغم تائید خبر جدایی احتمالی لوکاکو از اینتر و پیوستن او به چلسی، از دوان زاپاتا مهاجم کلمبیایی آتلانتا به عنوان گزینه اینتر نام برده است. نکته دیگری که باور این توئیت را سخت می‌کند، ناشناخته بودن منبع آن است و به نظر می‌رسد این توئیت بیشتر به قصد شوخی با آزمون منتشر شده باشد!

منبع: فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه