|

وضعیت ویژه نیمکت پرسپولیس؛ مطهری و باقری می‌روند یا می‌مانند؟

با توجه به علاقه سرمربی تیم ملی برای ادامه همکاری با باقری، وی برای قطعی شدن همکاری با تیم ملی باید از کادر فنی پرسپولیس خارج شود.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس بعد از کسب پنجمین قهرمانی متوالی‌اش در لیگ در شرایطی برای بازی با استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده لیگ برتر آماده خواهد شد که هنوز تکلیف دو نفر از همکاران یحیی گل‌محمدی برای فصل بعد مشخص نیست. حمید مطهری به عنوان مغز متفکر کادر فنی پرسپولیس، بعد از اینکه بارها و بارها پیشنهادهایش برای سرمربیگری را رد کرده، این بار واکنشی متفاوت نسبت به این ماجرا داشته و احتمال جدایی او از پرسپولیس وجود دارد.

به گزارش«شایانیوز»، مربی قهرمان لیگ که با ایسنا صحبت کرده درباره احتمال سرمربیگری گفته است: من همیشه سعی کرده‌ام به تعهداتم در برابر پرسپولیس پایبند باشم اما باید ببینیم چه اتفاقی در ادامه مسیر رخ می‌دهد. آماده این چالش هستم. اگر فضا خوب باشد و با اخلاقیات من جور دربیاید می‌توانم کار را شروع کنم.

به جز مطهری، تکلیف ادامه همکاری کریم باقری با پرسپولیس هم مشخص نیست و گفته می‌شود با توجه به علاقه سرمربی تیم ملی برای ادامه همکاری با باقری، آقا کریم برای قطعی شدن همکاری با تیم ملی باید از کادر فنی پرسپولیس خارج شود تا مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برای مربیان ملی نقض نشود.

در چنین شرایطی یحیی گل‌محمدی اصلا علاقه‌ای به از دست دادن چهره محبوب هواداران تیمش ندارد و می‌خواهد او را در کادر فنی تیمش حفظ کند. قرارداد کریم باقری با پرسپولیس تمام شده منتهی دیشب معاون این باشگاه اعلام کرد که در اولین فرصت قرارداد او را تمدید خواهد کرد و آقا کریم در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.

منبع: فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه