|

بدشانسی‌های مارکوس رشفورد تکمیل شد

مارکوس رشفورد در دیدار‌های ابتدای فصل قادر به حضور در ترکیب منچستریونایتد نخواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، نشریه ایندیپندنت مدعی شد مارکوس رشفورد به زودی مورد عمل جراحی شانه قرار گرفته و ممکن است برای مدت سه ماه قادر به حضور در میدان نباشد. بعد از مدت ها دست و پنجه نرم کردن آسیب دیدگی شانه، این مهاجم انگلیسی و 23 ساله با اتمام رقابت های یورو 2020 بالاخره تصمیم گرفته تحت عمل جراحی قرار گیرد. بدین ترتیب به احتمال زیاد رشفورد در بازی های شروع فصل منچستریونایتد قادر به بازی کردن نخواهد بود.

مشکل آسیب دیدگی شانه از ماه نوامبر سال گذشته باعث بروز مشکل برابر رشفورد شده بود. اما در نهایت این بازیکن از درمان های موقت در تمام طول فصل استفاده کرده و حتی در رقابت های یورو 2020 نیز در ترکیب تیم ملی انگلیس حضور یافت. البته این تورنمنت چندان برای رشفورد خوش یمن نبود. او جایی در ترکیب ثابت سه شیرها نداشت و در نهایت با از دست دادن پنالتی در دیدار مقابل ایتالیا، از عوامل اصلی نایب قهرمانی تیم ملی انگلیس لقب گرفت.

اگرچه او همچنان می تواند با استفاده از دارو به بازی کردن ادامه دهد، اما رشفورد احساس می کند برای خلاص شدن از این مشکل، رفتن زیر تیغ جراحی ضروری است. در صورتی که این عمل جراحی در پایان ماه انجام شود، رشفورد حداقل سه ماه قادر به حضور در میدان نخواهد بود. بدین ترتیب این ستاره جوان احتمالا هشت بازی اول یونایتد در لیگ برتر به همراه سه دیدار نخست در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه