|

از قلعه نویی تا تبریزی؛ جمع استقلالی‌های سابق در گل گهر جمع است

استقلال و گل گهر در حالی برابر هم به میدان می‌روند که خیلی‌ها از گل گهر به عنوان تیم دوم استقلال یاد می‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از مهر، از هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور تیم فوتبال استقلال در حالی میزبان گل گهر است که دو تیم با ۴۰ و ۳۵ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول قرار دارند و هر دو تیم کسب سهمیه آسیا را هدف قرار داده‌اند.

این بازی فارغ از جایگاه دو تیم در جدول و حساسیت‌های جدولی و حتی حضور قلعه نویی روی نیمکت گل گهر، فاکتورهای دیگری هم برای جذابیت و البته حساسیت دارد. از جمله حضور تعداد پر شماری از استقلالی‌های سابق در این تیم.

آرمین سهرابیان مدافع سابق آبی‌ها به همراه فرشید باقری، میلاد زکی‌پور، گادوین منشا، محسن کریمی، بهنام برزای و مرتضی تبریزی ۷ بازیکن سابق استقلال هستند که امروز در تیم گل گهر عضویت دارند و قطعاً آنها می‌توانند دارای انگیزه مضاعفی مقابل تیم سابق شان باشند؛ و این کار را برای شاگردان مجیدی دشوار می‌کند.

به این جمع می‌توان اضافه کرد امیر قلعه نویی را که مهم‌ترین نقش را در تیم گل گهر دارد. سرمربی امروز گل گهر که پر افتخار ترین مربی در همه ادوار لیگ برتر است، فردی است که استقلال تمام قهرمانی‌هایش در لیگ برتر را با او به دست آورده و از او همواره می‌توان به عنوان یک آلترناتیو برای سرمربیان وقت استقلال یاد کرد.

در بین استقلالی‌های سابق که در تیم گل گهر حضور دارند، بهنام برزای سابقه گل زدن با پیراهن همین تیم گل گهر را به آبی پوشان را دارد؛ و گادوین منشا به همراه مرتضی تبریزی نیز سابقه گلزنی به استقلال با پیراهن تیم‌های دیگری به جز گل گهر را دارند.

دیدار تیم‌های استقلال و گل گهر از ساعت ۲۱:۵۰ جمعه ۴ تیر به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه