|

فرهاد مجیدی به دنبال طلسم شکنی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انگیزه زیاد در تمرینات استقلال حاضر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، آبی های پایتخت بعد از یک هفته تعطیلی از دو روز پیش تمرینات خود را شروع کردند و کارشان را برای مسابقات آینده از سر گرفتند. نکته قابل توجه انگیزه و اراده فرهاد مجیدی در شروع تمرینات است.

درباره سرمربی استقلال گفته می شد که او ممکن است با تاخیر به تمرینات اضافه شود اما مجیدی از روز اول در کنار شاگردانش حاضر بود و تمرینات را زیر نظر گرفت.

فرهاد مجیدی در تمرینات بسیار مصمم نشان می دهد. این مربی جوان که سال گذشته تا فینال جام حذفی تیمش را پیش برد، حالا به دنبال آن است که طلسم جام نگرفتن خودش با استقلال را بشکند. مجیدی توانسته استقلال را به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا رهسپار کند و البته در جام حذفی نیز شانس مناسبی برای قهرمانی دارند.

حالا سرمربی جوان آبی ها که وعده های زیادی به طرفداران استقلال داده، خودش را برای روزهای سخت پیش رو آماده می کند. او سعی دارد تیمش را به بهترین شکل برای ادامه مسابقات آماده کند تا نه تنها در لیگ برتر رتبه ای خوب کسب کند، که در جام حذفی نیز به جام برسد و البته در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل بالاتر برسد. عزم و اراده ای که مجیدی در تمرینات دارد، نشان می دهد او هرکاری برای موفقیت استقلال خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها