|

عاشوری: خیلی خوشحالم که تبریزی گل زد

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و صحبت از کسب سهمیه لیگ قهرمانان خیلی زود است.

لینک کوتاه کپی شد

علی‌اصغر عاشوری  خصوص پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و کاملا هم مستحق برد بودیم که خوشبختانه به حق‌مان رسیدیم. در بازی رفت هم مستحق برد بودیم ولی موقعیت‌های زیادی را با بدشانسی هدر دادیم، خدا را شکر که در این بازی مهم به برد رسیدیم تا وضعیت‌مان در جدول بهتر شود. این برد را هم به دو عضو تیم تقدیم می‌کنیم که به دلیل بیماری در کنار ما نبودند.

وی که پاس گل اول تیمش را به مرتضی تبریزی داد، در خصوص اعتراض سرمربی پیکان و اینکه مهدی تارتار اعتقاد داشت تبریزی با دست گل زده است، تاکید کرد: وقتی من به تبریزی پاس دادم، دستش را باز کرد تا به همه نشان دهد که نمی‌خواهد با دست گل بزند. در آن صحنه توپ پس از برخورد با شانه تبریزی وارد گل شد ولی متاسفانه پشت دروازه دوربینی نبود که نشان دهد گل ما در شرایطی سالم زده شد.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که «آیا این تیم می‌تواند در فصل جاری سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد؟» خاطرنشان کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و صحبت از کسب سهمیه لیگ قهرمانان خیلی زود است. در لیگ امسال واقعا نتایج قابل پیش‌بینی نیست و می‌بینید که فاصله امتیازها هم خیلی به هم نزدیک است. با این حال تمام هدف ما این است که بهترین مقام ممکن را در پایان لیگ به دست بیاوریم.

منبع:تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها