|

سرنوشت مذاکره با تنها بازیکن لیست فرهاد مجیدی

حضور امین قاسمی‌نژاد در استقلال به نظر سیدمهدی رحمتی بستگی دارد و تا زمانی که او موافقت خود را اعلام نکند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر نام یک بازیکن را به مسئولان تیمش داده و از آنها خواسته هر طور شده او را جذب کنند.

امین قاسمی‌نژاد بازیکن تاثیرگذار شهر خودرو که در نیم فصل اول هشت گل برای تیمش به ثمر رساند بازیکن مورد علاقه مجیدی است و او می‌خواهد با حضور این بازیکن قدرت تهاجمی استقلال را افزایش دهد.

مدیران باشگاه استقلال برای جذب این بازیکن با مدیران شهر خودرو مذاکراتی را داشته‌اند اما هنوز موفق به صدور رضایت‌نامه نشده‌اند.

مهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو گفته بود که سرخابی ها می خواهند تیمش را تضعیف کنند و اجازه جدایی به هیچ بازیکنی نمی‌دهد. با این حال مسئولان استقلال همچنان در تلاش هستند تا زمینه را برای جذب قاسمی‌نژاد مهیا کنند.

اگرچه حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال درباره جذب این بازیکن اعلام کرد با مدیرعامل شهر خودرو درباره حضور این بازیکن در جمع آبی‌پوشان تهرانی مذاکرات فراوانی داشتیم و امیدواریم‌ در نهایت بتوانیم مجوز حضور وی را در استقلال فراهم کنیم  اما تا زمانی که رحمتی موافقت خود را اعلام نکند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها