|

پیشنهاد جدی بارسا به ستاره اسپانیایی

دکو قرار است به زودی جلسه‌ای را با مدیر برنامه دنی اولمو برگزار کند و درباره انتقال او به این باشگاه صحبت کند.

لینک کوتاه کپی شد

عملکرد درخشان اولمو در ترکیب لایپزیش توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به این بازیکن جلب کرده و باعث شده است که رقابت جذابی برای به خدمت گرفتن او در بین چند باشگاه در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی شکل بگیرد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ با این حال، جدی‌ترین باشگاه برای جذب او بارسلونا است که از مدتی قبل شرایط این ستاره اسپانیایی را به صورت جدی زیر نظر داشته است و امیدوار است که بتواند با حضور او در ترکیب تیمش در فصل آینده جان تازه‌ای به خطر حمله این تیم ببخشد و اوضاع را برای هانسی فلیک بهتر کند.

2042971

حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که دکو به عنوان مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا قرار است امروز جلسه‌ای را با مدیر برنامه این بازیکن برگزار کند. بارسا علاقه بسیار زیادی به جذب او دارد اما مشکل اصلی آنها مربوط به مسائل مالی است و گفته می‌شود که شاید توانایی پرداخت مبلغ مورد نظر لایپزیش برای فروش او را نداشته باشند.

این در حالی است که پیش از این بسیاری از منابع نزدیک به اولمو هم مدعی شده بودند که او علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن بارسا دارد و حاضر است که سایر پیشنهاداتش را به خاطر آنها رد کند و شاید همین موضوع به آسان‌تر شدن کار آنها کمک کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها