|

لژیونر پرسپولیسی و هشتمین قهرمانی متوالی در اروپا

صادق محرمی توانست با قهرمانی در کرواسی، به رکورد هشت قهرمانی در لیگ برسد.

لینک کوتاه کپی شد

صادق محرمی مدافع ایرانی در هشتمین سال دوران فوتبال خود نیز توانست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. حالا این بازیکن در ۲۸ سالگی هشت عنوان قهرمانی در لیگ دارد که خیلی از بازیکنان ایرانی نتوانسته‌اند به آن برسند.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ایسنا؛ دیناموزاگرب امسال در فصل ۲۴-۲۰۲۳ توانست در لیگ ۱۰ تیمی کرواسی بالاتر از رجیکا و هایدوک اشپیلت قرار بگیرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد. این ششمین قهرمانی پیاپی صادق محرمی با دیناموزاگرب در فوتبال کرواسی است. او همچنین امسال جام حذفی را نیز با دیناموزاگرب به دست اورد تا دبل کرده باشد.

محرمی با احتساب جام‌هایی که در اروپا به دست اورده به رکورد ۱۰ جام در قاره سبز رسیده است که در بین تمامی لژیونر‌های فوتبال ایران یک رکورد است.

محرمی که دو بار نیز با پرسپولیس عنوان قهرمانی در لیگ ایران را به دست آورده بود، رکورد هشت قهرمانی در لیگ در هشت فصل بازی را ثبت کرد.

صادق محرمی که در جریان دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر امارات در جام ملت‌های ۲۰۲۳ دچار پارگی رباط صلیبی شد، زانوی خود را جراحی کرد تا دوران نقاهت خود را طی کند.

جام‌دارترین بازیکنان ایرانی در اروپا

۱- صادق محرمی ۱۰ قهرمانی

۲- سردار آزمون ۷ قهرمانی

۳- مهدی طارمی ۷ قهرمانی

در اروپا این رکورد در اختیار کینگزلی کومان بود که در ۱۲ فصل به ۱۲ قهرمانی در لیگ رسیده بود، ولی امسال بایرن مونیخ در بوندسلیگا ناکام ماند تا روند قهرمانی‌های پیاپی او قطع شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها