|

هشدار باشگاه شمس آذر به هواداران پرسپولیس

شمس آذر با اشاره به این موضوع که سهمیه بلیت مهمان (پرسپولیس) به اتمام رسیده، از هواداران رقیب خواست از خرید بلیت تیم میزبان خودداری کنند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس فردا در دیداری حساس به مصاف شمس آذر در استادیوم سردار آزادگان خواهد رفت.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ سرخ‌ها هفته گذشته با توجه به توقف نساجی قائمشهر و در ادامه با یک برد ارزشمند مقابل استقلال خوزستان به صدر جدول بازگشتند تا امید زیادی برای تکرار قهرمانی خود داشته باشند.

آنها در فاصله دو هفته مانده به پایان این فصل در قزوین باید به مصاف شمس آذر بروند. دیداری که از اهمیت زیادی برخوردار است و بر این اساس هواداران پرسپولیس نیز به واسطه نزدیکی مسافت تهران - قزوین استقبال خوبی از آن داشته اند .

با این حال اکنون باشگاه شمس آذر در اطلاعیه ای از هواداران پرسپولیس خواسته با توجه به اتمام سهمیه این تیم، از خرید بلیت تیم میزبان خودداری کنند:  با توجه به اتمام ظرفیت بلیت‌فروشی سکوی مهمان ، پیرو اعلام قبلی ، خواهشمند است تحت هیچ شرایطی هواداران محترم پرسپولیس بلیت میزبان را خریداری نفرمایند . از ورود هواداران تیم مهمان از گیت ورودی میزبان حتی در صورت داشتن بلیت جلوگیری به عمل خواهد آمد . همچنین بلیت‌های ظرفیت میزبان در گیت ورودی مهمان غیر قابل استفاده می باشد .

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها