|

(عکس) نیمار هواداران پی‌اس‌جی را عصبانی کرد!

پاری سن ژرمن و هوادارانش از اینکه نیمار به شادی گل رافینیا واکنش نشان داده و ابراز خوشحالی کرده، دلخورند.

لینک کوتاه کپی شد

پاری سن ژرمن چهارشنبه شب در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی و در حضور تماشاگرانش روبروی بارسلونا به میدان رفت، اما با نتیجه 2-3 بازی را به این تیم واگذار کرد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ عملکرد درخشان رافینیا با دو گلی که به ثمر رساند باعث شد که شاگردان ژاوی فرصت بازگشت به بازی و کسب پیروزی در این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز را پیدا کنند و حالا از شانس بیشتری برای صعود به مرحله نیمه نهایی با توجه به برگزاری بازی برگشت در ورزشگاه خودشان برخوردار هستند. 

رافینیا در این بازی دبل کرد و مورد تمجید نیمار نیز قرار گرفت.

2010252

ستاره برزیلی روی پستی که در صفحه رسمی بارسلونا از شادی پس از گل رافینیا که هم‌تیمی او در تیم ملی کشورش هم هست با چند شکلک ادای او را درآورد و شادی‌اش را از گلزنی رافینیا به تیم سابقش نشان داد تا بار دیگر خشم هواداران پی‌اس‌جی را برانگیخته باشد.

نیمار به وضوح از برد بارسا برابر پی‌اس‌جی خوشحال بود و از نشان دادن حس و حالش ابایی نداشت. موردی که خشم باشگاه پاریسی را نیز به همراه داشت.

2009452

هنوز یک سال هم از جدایی نیمار نگذشته، اما ستاره برزیلی که پول هنگفتی از این باشگاه گرفت و در عوض بیش از نیمی از بازی‌ها را به خاطر مصدومیت از دست داد، انگار دلش هرگز با پاریس نبود. در واقع او از همان اولین فصل حضورش در پی‌اس‌جی پشیمان شده بود و هر راهی برای بازگشت به لالیگا را امتحان کرد ولی نشد.

پاریسی‌ها نیمار را بازیکنی ناسپاس و قدرنشناس می‌دانند و می‌گویند با این‌همه پولی که گرفت، حداقل می‌توانست احترام باشگاه را نگه دارد و تا این اندازه علنی از برد بارسا استقبال نکند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی