|

خمس از شرایط لیگ برتر راضی است!

سرمربی اسپانیایی تراکتور معتقد است فشردگی مسابقات لیگ برتر باعث سرعت و چابکی لیگ می‌شود و به نفع همه تیم‌هاست.

لینک کوتاه کپی شد

پاکو خمس در نشست خبری قبل از بازی با شمس آذر قزوین در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار داشت: شرایط تیم بسیار مطلوب بوده و تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. بازیکنان در تمرینات خوب ظاهر شده‌اند. باتوجه به فشردگی مسابقات، فشار تمرینات را مناسب این شرایط طراحی کرده‌ایم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ وی افزود: با همان شور و اشتیاق و انگیزه همیشگی سعی خواهیم کرد با ارائه یک بازی خوب، نتیجه مناسبی کسب کنیم. هر چند می‌دانیم که در خانه‌ یک تیم سرسخت بازی خواهیم کرد. تمرکز بالایی برای این مسابقه داریم.

خمس در خصوص شرایط حریف توضیح داد: همان‌طور که گفته‌ام بازی آسانی نداریم. ما باید فوتبال خوبی انجام داده و حفظ توپ کنیم. همچنین با تمرکز بالا کار کنیم. آنها نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند، با فشار و جنگندگی بالایی بازی می‌کنند و این موضوع را در بازی رفت نیز ثابت کردند.

او در رابطه با فشردگی مسابقات عنوان کرد: ما در اسپانیا به برگزاری بازی‌ها به صورت فشرده عادت داریم. برعکس این موضوع، به برگزاری بازی با فاصله زیاد عادت نکرده‌ایم. ما نه تنها با برگزاری بازی‌ها به صورت فشرده مشکلی نداریم، بلکه استقبال هم می‌کنیم. این موضوع باعث سرعت و چابکی لیگ می‌شود و به نفع همه است.

سرمربی تراکتور درباره آخرین بازی سال 1402 گفت: پیشاپیش عید نوروز و سال جدید را به همه هواداران تبریک می‌گویم و برای تمامی آنها و خانواده‌هایشان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم با انجام یک بازی خوب و کسب پیروزی، عید نوروز را به کام هواداران شیرین‌تر کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها