|

کدام تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است؟!

دیدار حساس و سرنوشت‌ساز لیورپول و منچسترسیتی، با تساوی 1-1 در آنفیلد به اتمام رسید.

لینک کوتاه کپی شد

این نتیجه بیش از هر تیمی، آرسنال را خوشحال کرد چون توپچی ها با امتیاز از دست دادن هر دو رقیب مستقیمشان، به صدرنشین لیگ برتر انگلیس تبدیل شدند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ اوپتا که با داده های آماری مخصوص خودش پیش بینی هایش را انجام می دهد، شانس سه تیم منچسترسیتی، لیورپول و آرسنال را برای قهرمانی در فصل 24-2023 لیگ برتر انگلیس پیش بینی کرده است. بر این اساس، آرسنال با وجود صدرنشینی پس از پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر، کمترین شانس را میان سه تیم مدعی دارد (18.8%). منچسترسیتی از دید اوپتا به احتمال 45.9% قهرمان می شود و یورگن کلوپ هم 35.3% شانس دارد تا دومین جام لیگ برتر خودش روی نیمکت لیورپول را بالای سر ببرد. 

پس از پایان بازی لیورپول و منچسترسیتی، از بین جدال های مستقیم این سه تیم تنها بازی برگشت بین منچسترسیتی و آرسنال (12 فروردین) باقی مانده است. در جدال های مستقیم این سه تیم، آرسنال دو پیروزی و یک تساوی به دست آورده است، سه تساوی و یک شکست سهم لیورپول شده و منچسترسیتی هم دو تساوی و یک شکست در این مسابقات دارد. 

بازی های باقی مانده مدعیان قهرمانی لیگ برتر تا پایان فصل

لیورپول: اورتون (خارج از خانه)، برایتون (خانگی)، شفیلد یونایتد (خانگی)، منچستریونایتد (خارج از خانه)، کریستال پالاس (خانگی)، فولام (خارج از خانه)، وست هم (خارج از خانه)، تاتنهام (خانگی)، استون ویلا (خارج از خانه)، وولورهمپتون (خانه)

آرسنال: چلسی (خانه)، منچسترسیتی (خارج از خانه)، لوتون تاون (خانه)، برایتون (خارج از خانه)، استون ویلا (خانه)، وولورهمپتون (خارج از خانه)، تاتنهام (خارج از خانه)، بورنموث (خانه)، منچستریونایتد (خارج از خانه)، اورتون (خانه)

منچسترسیتی: برایتون (خارج از خانه)، آرسنال (خانه)، استون ویلا (خانه)، کریستال پالاس (خارج از خانه)، لوتون تون (خانه)، تاتنهام (خارج از خانه)، ناتینگهام فارست (خارج از خانه)، وولورهمپتون (خانه)، فولام (خارج از خانه)، وست هم (خانه). 

کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس ادامه دارد

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها