|

پیشنهاد 200 میلیون یورویی پاری سن ژرمن به ستاره بارسلونا

نشریه مارکا مدعی شد بارسلونا پیشنهاد 200 میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای یامال را رد کرده‌ است.

لینک کوتاه کپی شد

پاریسی ها قصد داشتند یامال ۱۶ ساله را به عنوان جانشین کیلیان ام باپه به خدمت بگیرند اما با مخالفت بارسلونا مواجه شدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ ژرژ مندس در سفری که اخیرا به بارسلون داشت، علاقه پاریسی‌ها به یامال و مبلغ پیشنهادی هنگفت آن‌ها را به اطلاع خوان لاپورتا رسانده است.

چرا بارسلونا پیشنهاد پاری سن ژرمن را رد کرد؟

هرچند فروش یامال با مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو می تواند راه حلی فوری برای رفع مشکلات مالی بارسلونا باشد و امکان خرید یک بازیکن جدید بر اساس قانون «خرید یک بازیکن در قبال فروش یک بازیکن دیگر» را برای آن‌ها فراهم کند اما سران بلوگرانا بنا بر دلایل مختلف نمی خواهند ستاره ۱۶ ساله خود را به فروش برسانند:

  1. بارسلونا برای رفع مشکلات مالی خود به دنبال راه حل فوری نیست و می خواهد بر اساس یک برنامه بلندمدت، اوضاع خود را بهبود ببخشد.
  2. بارسلونا از علاقه و اشتیاق بالای هواداران خود به لامین یامال باخبر است. هواداران بلوگرانا بر این باورند که نسل جدید جوانان لاماسیا به خصوص لامین یامال می توانند آینده این تیم را تضمین کنند؛ لذا سران بارسلونا نمی خواهند با فروش یامال، هواداران را ناامید کنند.
  3. خوان لاپورتا عقیده دارد فروش یامال هرچند می تواند مشکلات اقتصادی بارسلونا را حل کند، اما بعدها از آن به عنوان یک اشتباه تاریخی در سطح ورزشی یاد خواهد شد.
  4. بارسلونا از اتفاقی که برای نیمار افتاد درس گرفته‌است و با گنجاندن بند فسخ یک میلیارد یورویی در قرارداد یامال، نمی خواهد اتفاقی مشابه نیمار برای او تکرار شود.
  5. سران لاماسیا، لامین یامال را بزرگترین استعداد آکادمی خود پس از لیونل مسی می دانند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها