|

رئال محکوم به برد شد!

برد دیشب بارسا مقابل مایورکا، رئال مادرید را وادار به کسب سه امتیاز دیدار فردا برابر سلتا کرد و اینکه حق لغزشی دیگر ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید باید فردا در برنابئو برابر سلتا واکنش نشان دهد و این مهم با پیروزی دیشب بارسلونا حتمی شد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ رئال مادرید که در بازی برابر لایپزیش یک نمایش باورنکردنی داشت و بی‌نهایت بد کار کرد، برابر سلتا باید چهره‌ای دیگر از خودش نشان دهد. تیمی که برابر لایپزیش توسط هواداران هو شد، باید فردا نمایشی متفاوت ارائه کند چون هر لغزشی فاصله امتیازی با بارسا را کاهش خواهد داد. 

1999584

رئال تا قبل از وقفه بازی‌های ملی ماه مارس دو بازی دیگر خواهد داشت. یکی فردا برابر سلتا و دیگری هفته بعد برابر اوساسونا. کسب سه امتیاز برای حفظ فاصله با خیرونا و بارسلونا کلیدی است و می‌تواند رئال را به قهرمانی نزدیک‌تر کند؛ اما حتی یک مساوی به بارسا و خیرونا بال پرواز خواهد داد. به خصوص بارسا که نشان داده قصد تسلیم شدن ندارد.

1998667

حریف رئال در رده هفدهم قرار دارد و در 5 امتیازی منطقه سقوط است و طبعا با انگیزه بالایی قدم در برنابئو خواهد گذاشت. فاصله فعلی رئال با بارسا نیز 5 امتیاز است و مادریدی‌ها نیاز قطعی به پیروزی دارند. رئال به بارسا جان دوباره‌ای خواهد داد یا فاصله بار دیگر به هشت امتیاز برمی‌گردد؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها