|

سعید عزت‌اللهی مقصد بعدی خود را معرفی کرد

عزت‌اللهی: بعد از بازی با ژاپن که بچه‌ها با غیرت کار کردند و باعث شادی و حس غرور در مردم شوند تا صبح از خوشحالی خوابمان نبرد.

لینک کوتاه کپی شد

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی فوتبال در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: بعد از ۴۵ روز که در آن هم لحظات خوشی داشتیم و هم لحظات سخت، خودمان این انتظار را داشتیم که در نهایت اشک‌مان، اشک شوق بعد از قهرمانی باشد اما نمی‌توانیم با تقدیر بجگنیم و تقدیر ما هم این بود. امیدوارم این شکست حداقل بتواند زمینه‌ساز پیروزی شود که قطعا لایق مردم ایران است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مشرق نیوز؛ وی افزود: واقعا لحظات سختی، مخصوصا برای من بود. بعد از بازی با ژاپن که کمتر کسی فکر می‌کرد که بچه‌ها با غیرت کار کردند و باعث شادی و حس غرور در مردم شوند تا صبح از خوشحالی خوابمان نبرد. این حس خیلی خوبی بود. ولی آنطور که دوست داشتیم نشد.اما چیزی که دوست دارم مردم بدانند این خواهد بود که واقعا تمام اعضای تیم ملی در این ۴۵ روز مثل یک خانواده در کنار هم بودیم و با تمام وجودمان تلاش کردیم.

عزت‌اللهی در رابطه با برنامه‌ریزی ای اف سی برای جام ملت‌های آسیا گفت: اولین بار بود که در یک تورنمنت بزرگ به یک تیم در مراحل حذفی کمتر از ۷۲ ساعت فرصت می‌دهند. جایی که هم فشار روانی هست و هم فشار جسمی. محصوصا اگر بازی به ۱۲۰ دقیقه کشیده شود که می‌تواند حتی باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان شود. ما همه این فشارها را تحمل کردیم که تا آن لحظه باشکوه و آن حس غرور بعد از بازی ژاپن را به مردم هدیه بدهیم. ولی در بازی با قطر بخت با ما یار نبود.

وی همچنین در رابطه با شایعه انتقالش به باشگاه الاهلی امارات گفت: من فعلا در تعطیلات هستم و فردا به تمرینات وایله اضافه می‌شوم. پیشنهاداتی دریافت کرده‌ام اما من تا آخر فصل با این تیم قرارداد دارم و اگر تا ۲ روز آینده رضایت‌نامه‌ام را از این تیم دریافت کنم به امارات می‌رم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها