|

2 خرید جدید در راه پرسپولیس

پرسپولیس بعد از جذب عیسی آل‌کثیر و بازیکن قطری به دنبال جذب دو بازیکن دیگر هم خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به طور ویژه پیگیر جذب علی علیپور از ژیل ویسنته پرتغال و جواد آقایی‌پور از استقلال خوزستان بوده، اما پیشنهاد سرخ پوشان مورد توجه هر دو باشگاه مقابل قرار نگرفته تا مذاکرات فعلا نتیجه مثبتی نداشته باشد ولی ظاهرا آنها دوباره پیگیر این دو انتقال هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ نامه و درخواست پرسپولیس به باشگاه ژیل ویسنته پرتغال برای جذب علی علیپور و پیشنهاد طرف مقابل حتی از طرف آنها پاسخ داده نشده تا نتیجه مشخصی در این انتقال وجود نداشته باشد، اما رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که آنها مجددا پیگیر این موضوع هستند.

از سوی دیگر پیشنهادات ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس به استقلال خوزستان برای جذب جواد آقایی‌پور هم تا این لحظه مورد رضایت طرف مقابل نبوده و کاری کرده تا سرخ پوشان نتوانند این بازیکن را به خدمت بگیرند.

حسین شهریاری، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با شبکه خبر پیرامون موضوع جذب علی علیپور و بازگشت این بازیکن به جمع سرخ پوشان و همچنین عدم پاسخگویی باشگاه پرتغالی به نامه ارسالی عنوان کرد: با باشگاه ژیل ویسنته در ارتباط هستیم تا این اتفاق بیفتد و آقای درویش پیگیر هستند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به روند مذاکرات برای جذب جواد آقایی‌پور ابراز کرد: باشگاه پیگیر جذب یک بازیکن هم از استقلال خوزستان است تا انجام شود.

به نظر می رسد پرسپولیس هر چقدر که برای جذب سرمربی پول نداشته در عوض برای جذب بازیکنا جدید منابع مالی در دسترسی دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی