|

خبر بزرگ در مورد مسی تایید شد!

اسکالونی تایید کرد که هدف مسی بازی در جام جهانی 2026 است ولی باید دید از نظر ذهنی او چه شرایطی خواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل اسکالونی که توانست آرژانتین را قهرمان جام جهانی 2022 کند، پس از حرف و حدیث‌های بسیار قراردادش را تا جام جهانی بعدی نیز تمدید کرد و هدایت آلبی سلسته را برعهده خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یکی از مهم‌ترین سوالات از اسکالونی در هر مصاحبه در مورد آینده مسی است. او در مصاحبه با مارکا نیز با این پرسش مواجه شد و گفت: «من و لئو اغب باهم صحبت می‌کنیم و می‌دانم که هدف او بازی در جام جهانی 2026 است. از نظر فیزیکی تردیدی ندارم که او مشکلی برای حضور در جام جهانی بعدی نخواهد داشت ولی مشکل اصلی، ذهنیت بازیکن است. تعداد زیادی از بازیکنان مسنی که در جام جهانی بوده‌اند، می‌شود مثال زد ولی باید دید دو سال بعد لئو از نظر ذهنی چه شرایطی خواهد داشت. الان می‌دانم او قصد خداحافظی ندارد.»

اسکالونی در مورد حضور مسی و دی ماریا در المپیک و نیز حضور خودش روی نیمکت تیم المپیک آرژانتین گفت : «اول از همه بگویم که خاویر ماسکرانو مربی تیم المپیک خواهد بود. ابتدا باید تیم سهمیه به دست بیاوریم و در صورت صعود، خاویر خودش روی نیمکت تیمش می‌نشیند نه من. در مورد مسی و دی ماریا هم باید از خودشان بپرسید.»

اعتراضات به جایزه دبست 2023 لیونل مسی : «من فکر می‌کنم بحث فراتر از فوتبال است. فکر نمی‌کنم بین بازیکن یا مربیان بحثی وجود داشته باشد که چرا مسی برنده شد. اگر هالند یا امباپه آن جایزه را می‌بردند نیز خوب بود. اینها بحث‌های رسانه‌ای هستند. وقتی با رای فوتبالی‌ها مسی برنده شد، اعتراض در این مورد کمی عجیب است.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی