|

خیال روزبه چشمی راحت شد!

با اعلام باشگاه استقلال رافائل سیلوا از فردا در تمرین استقلال حاضر می شود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال بر خلاف هفته‌های پایانی دور رفت اکنون شرایط خوبی در خط دفاع پیدا کرده است. این تیم که در دور رفت سه دفاعه بازی می‌کرد، در خط دفاع علاوه بر رافائل سیلوا، محمد حسین مرادمند و آرمین سهرابیان را هم دارد و به نظر می‌رسد، در روزهای آتی ایمان سلیمی هم به ترکیب تیم اضافه شود و با این شرایط یکی از این مدافعین باید به روی نیمکت برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزنو؛ استقلال در هفته‌های پایانی دور رفت بالاجبار به خاطر عدم حضور رافائل سیلوا و هم چنین مصدومیت محمد حسین مرادمند و ایمان سلیمی مجبور شد از روزبه چشمی و صالح حردانی در پست مدافع میانی استفاده کند اما با رفع این محدودیت حالا روزبه چشمی به پست اصلی‌اش برمی‌گردد و می‌تواند همانند دوره مربیگری ریکاردو ساپینتو به عنوان تک‌هافبک دفاعی جلوی خط دفاعی برای استقلال بازی کند. به توجه به اینکه روزبه چشمی در این فصل بازی‌های متعددی در خط دفاعی انجام داده است، به نوعی می‌شود گفت: استقلال را در خط هافبک به خصوص جلوی خط دفاعی صاحب یک بازیکن جدید خواهد کرد. بدون شک جواد نکونام هم از این اتفاق خرسند است که صاحب یک بازیکن جدید در خط میانی شده است.

این حضور یک فایده دیگر هم برای آبی‌ها خواهد داشت. با حضور رافائل سیلوا، صالح حردانی هم از خط دفاعی جدا می‌شود و می‌تواند در پست پیستون راست در سیستم ۲-۵-۳ به جای آرتور کوین یامگا برای استقلال بازی کند. بازیکنی که از ناحیه چشم آسیب شدید دیده است و ممکن است هفته‌های متمادی در ترکیب استقلال به میدان نیاید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی