|

ضرر هنگفت پرسپولیس بابت باخت به الدحیل

باخت به الدحیل در خانه نه تنها برای پرسپولیس از بابت حذف از لیگ قهرمانان گران تمام شد که سرخ‌پوشان ضرر مالی زیادی هم در پی این شکست داشتند.

لینک کوتاه کپی شد

 

 

در مسابقات گروهی لیگ قهرمانان امسال هر تیم بابت تساوی ۱۰ هزار دلار و بابت پیروزی ۵۰ هزار دلار پاداش از AFC دریافت می‌کرد؛ مضاف بر اینکه صعود از مرحله گروهی برای هر تیم ۶۰ هزار دلار پاداش در پی داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ پرسپولیسی‌ها که بابت دو تساوی مقابل النصر عربستان و استقلال تاجیکستان ۲۰ هزار دلار و بابت تک پیروزی بر نماینده تاجیک در تهران ۵۰ هزار دلار عایدی داشتند، در صورت برد بازی با الدحیل می‌توانستند علاوه بر کسب ۵۰ هزار دلار دیگر، ۶۰ هزار دلار هم پاداش صعود دریافت کنند.

با این حساب قرمزهای تهرانی ۱۱۰ هزار دلار پاداش در دسترس را با شکست مقابل الدحیل قطر از دست دادند. همچنین پرسپولیسی‌ها که با جریمه ۱۰ درصدی قراردادهایشان بابت نتایج ضعیف روبه‌رو شده بودند، در صورت کسب برد در این مسابقه و صعود به مرحله حذفی، دیگر نگران کاهش قراردادشان نبودند که این فرصت را هم از دست دادند

 همه این‌ها باعث می‌شود تا قرمزهای تهران، بابت شکست نابهنگام برابر تیم قطری ضرر مالی هنگفت و میلیاردی در کنار حذف از رقابت‌های آسیایی داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی