|

دلیل خط خوردن نوراللهی از تیم ملی مشخص شد!

مربی تیم ملی توضیحاتی در رابطه با کنار گذاشته شدن احمد نوراللهی از لیست این تیم داد.

لینک کوتاه کپی شد

کنار گذاشته شدن احمد نوراللهی بعد از دیدار ایران و هنگ‌کنگ از تیم ملی بحث‌های زیادی را در فضای فوتبال ایجاد کرده است. اگرچه مشخص شد که دلیل این مسئله نرفتن روی سکو توسط این بازیکن بعد از خط خوردن از فهرست ایران مقابل هنگ‌کنگ بوده، اما اعضای کادرفنی تیم ملی هیچ توضیحی در این باره ندادند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ در برنامه فوتبال برتر اما سعید الهویی مربی تیم ملی به توضیح در خصوص کنار گذاشته شدن نوراللهی پرداخت و گفت: «نوراللهی و بقیه بازیکنان برای ما از نظر شخصیتی قابل احترام هستند. آقای نوراللهی بچه باشخصیتی است و از نظر فنی هم نیاز به تعریف ندارد.»

او در ادامه با بیان برخی مشکلات تیم ملی بیان کرد: «ما بارها در اردوی تیم ملی باهم صحبت کردیم و گفتیم که پوشیدن این پیراهن برای ما افتخار است. تیم ملی فوتبال بعد از 9 پیروزی گذشته برخلاف سنوات قبلی یک ریال پاداش دریافت نکرده و کادرفنی نیز هیچ دریافتی‌ای نداشته است. فدراسیون تلاش خود را می‌کند تا با وجود محدودیت‌ها به تیم ملی کمک کند و اتفاقات مثبتی رخ بدهد تا همه تیم‌های ملی شرایط خوبی داشته باشند. با این شرایط با تمام وجود و برای سربلندی مردم سرزمین خود تلاش می‌کنیم و منتی هم نمی‌توانیم بر سر کسی بگذاریم.»

الهویی در بخش دیگری از صحبت‌هایش افزود: «متاسفانه آقای نوراللهی به خاطر مشکلاتی که داشت و فشاری که تحمل کرده بود، تصمیم اشتباهی گرفت. آقای قلعه‌نویی نیز با توجه به اینکه کار ایشان بی‌احترامی به فضای تیم ملی بود به درستی تصمیم به کنار گذاشتن ایشان گرفتند. احمد هم خودش این را می‌داند که کار اشتباهی کرده و شاید با او صحبت کنید پشیمان باشد. به هر حال تصمیم آقای قلعه‌نویی این بوده است. این پیراهن برای ما ارزشمند است و به خاطر مردم باید هرکاری که می‌خواهیم انجام بدهیم را درست انجام بدهیم.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی