|

خبری خوش برای ژاوی

با توجه به مصدمیت تراشتگن و احتمال غیبت او در دیدار با رایووایه‌کانو شاید دی یونگ با بازوبند کاپیتانی به ترکیب بارسا برگردد.

لینک کوتاه کپی شد

مدت‌هاست از مصدومیت فرانکی دی یونگ هافبک تاثیرگذار هلندی بارسا می‌گذرد. قرار بود او تا الکلاسیکوی سه هفته قبل آمده شود اما نه تنها به این بازی نرسید بلکه دیدارهای تیمش با رئال سوسیه‌داد، شاختار اوکراین و آلاوز را هم از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از افکارنیوز؛ با این وجود ژاوی اعلام کرد این بازیکن که قبل از مصدومیت یکی از بهترین‌های تیمش بود، می‌تواند در فهرست دیدار با رایووایه‌کانو بعد از تعطیلات بازی‌های ملی قرار بگیرد.

غیبت دی یونگ که فقط در شش هفته ابتدایی لالیگا تیمش را همراهی کرد لطمات بزرگی به بارسا زد و ژاوی موتور محرک تیمش در مرکز زمین را از دست داد و حالا بازگشت او به میدان می‌تواند یک خبر خوشحال‌کننده برای سرمربی و هواداران بارسا باشد. هر چند احتمال دارد دی یونگ در بازی خارج از خانه شنبه آینده مقابل رایو از ابتدا در ترکیب نباشد اما احتمال بازگشت او به میدان بعد از مدت‌ها آن هم با بازوبند کاپیتانی بارسا وجود دارد.

با مصدومیت تراشتگن و چنانچه او به بازی شنبه آینده نرسد و البته مصدومیت سرخی روبرتو دیگر کاپیتان بلوگرانا شاید این هافبک هلندی با بازوبند کاپیتانی به ترکیب تیمش برگردد که برای او کاملا ویژه و جالب خواهد بود.

چنانچه دی یونگ هم در میدان نباشد رونالئو آرائوخو مدافع اروگوئه‌ای محبوب بارسایی‌ها که با گلزنی مقابل رئال سوسیه داد و بعد دیدار ملی با آرژانتین بار دیگر خودی نشان داد به عنوان کاپیتان چهارم بازوبند را به دست خواهد بست

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی