|

چرا امید ابراهیمی به تیم ملی دعوت شد؟

ابراهیمی که این روزها از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بازیکنانی که حضورش در اردوی جدید تیم ملی جلب توجه کرد امید ابراهیمی بود. خیلی‌ها این حضور را پیش‌بینی نمی‌کردند و متعجب شدند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ساناپرس؛ امید ابراهیمی البته پیش از اعزام تیم ملی به جام جهانی یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی بود و پیش‌بینی می‌شد در لیست نهایی تیم کیروش جا گیرد اما در آخرین لحظه مصدوم شد و شانس همراهی تیم ملی در جام جهانی را از دست داد. ابراهیمی این روزها از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و به همین بهانه بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شده است و به نظر می‌رسد به زودی امیر قلعه‌نویی در مورد دعوت از این بازیکن صحبت خواهد کرد.

جالب این‌که مهدی طارمی در مصاحبه‌های امروز از حضور کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی در اردوی تیم ملی دفاع کرد و گفت: هرکسی نظری دارد. ما نمی‌توانیم جلوی نظر کسی را بگیریم. هرکسی از دیدگاه خودش حرف حق می‌زند و موضع خاصی نباید بگیریم، ولی من می‌خواهم مثالی درباره تیم خودمان (پورتو) بزنم؛ پپه در تیم ما در سن ۴۰ سالگی تلاشش را می‌کند، فوتبال بازی می‌کند و در تیم ملی و پورتو در سطح بالا بازی می‌کند. کسی که فن و توانایی دارد، می‌تواند. فوتبال نسبت به قبل پیشرفت کرده و اگر بازیکنان یکسری شرایط را رعایت کنند، تا سن بالا می‌توانند بازی کنند. وقتی بازیکن از خودش مراقبت می‌کند و سطح خوب خود را نگه می‌دارد تا سنین بالا می‌تواند بازی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی