|

معاون باشگاه پرسپولیس پشت یحیی گل محمدی درآمد!

معاون ورزشی پرسپولیس در واکنش به اظهارات عضو هیئت مدیره استقلال: این صحبت ها دور از حرفه‌ای گری است، ناراحتی گل محمدی برای تیمش بود نه خودش.

لینک کوتاه کپی شد

حسین بادامکی در گفت و گو با خبرنگار در مورد صحبت های امروز علیرضا خانی عضو هیئت مدیره استقلال  که به یحیی گل محمدی کنایه زده است، عنوان کرد: ما هم از شنیدن برخی صحبت ها تعجب می کنیم. دو تیم دیگر با هم بازی کرده اند اما اسم پرسپولیس چرا باید وسط بیاید؟ این از حرفه ای گری به دور است. انجام چنین صحبت هایی منجر به این می شود که هواداران استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی به جان هم بیفتند و این صحبت ها چنین تبعاتی دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آنا؛ وی افزود:

از وقتی به پرسپولیس برگشتم متوجه شدم که این باشگاه چون قانون سقف قرارداد را رعایت کرده بیشتر از هر تیمی متضرر شده است اما تیم هایی که این قانون را رعایت نکرده اند طلبکار هم هستند.

بادامکی در حمایت از یحیی گل محمدی افزود:

اگر یحیی گل محمدی برای تیمش ابراز ناراحتی می کند به این موضوع دقت نکرده اند که این تیم سال پیش سه جام گرفته و مشخص است که وقتی تیمی سه جام قهرمانی می گیرد آپشن های قهرمانی اش فعال می شود و ناراحتی گل محمدی هم برای تیمش بوده نه خودش. این خیلی بد است که برخی مدیران تیم رقیب صحبتی دور از حرفه ای گری مطرح می کنند. اینکه شما بخواهی اشتباه خودت را گردن دیگری بیندازی کار درستی نیست. مسئولان باشگاه باید مراقب حرف های خود باشند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد:

اگر همه مراقب صحبت کردن خود باشند دیگر نیازی نیست باشگاهی بیانیه بدهد و یا با مصاحبه جواب هم برا بدهیم. هر کسی باید یاد بگیرد کار خودش را درست انجام دهد. این قانون سقف قرارداد را خود آقایان اول فصل نوشته اند و پرسپولیس مجبور به رعایت آن شده است. جالب است تیمی که در آسیا نیست مقدار بودجه اش با مایی که در آسیا هستیم یکی است. هنوز متوجه این قضیه نشدیم که چطور چنین چیزی امکان دارد؟ جالب است که در نهایت دوستان پرسپولیس را متهم به جانبداری می کنند.

بادامکی تصریح کرد:

من دوست ندارم راجع به این چیزها حرف بزنم اما فضایی که ایجاد شده اصلا خوب نیست. صحبت هایی مطرح می شود که نمی توان نسبت به حق و حقوق باشگاه بی توجه بود.

وی در مورد اینکه استقلالی ها معتقد هستند باشگاه پرسپولیس بابت شکایت از آبی پوشان فرار رو به جلو کرده است، گفت:

چه فرار رو به جلویی؟ تیمی که در حال نتیجه گرفتن است چه نیازی به فرار رو به جلو دارد؟ چرا باید برای خودمان دنبال حاشیه باشیم؟

بادامکی در مورد کنایه استقلالی به مسائل داوری به پرسپولیس هم گفت:

اطراف تیم بزرگ همیشه این حواشی هست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی