|

مشکل بزرگ پرسپولیس پیش از بازی با النصر

پرسپولیس باز هم باید بدون انجام بازی به مصاف النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برود.

لینک کوتاه کپی شد

 

 

پرسپولیس که بعد از دو برد خوب مقابل الدحیل و استقلال تاجیکستان حالا به صعود از مرحله گروهی امیدوار شده، ۳ بازی بسیار حساس در دور برگشت پیش رو دارد که امتیازات این دیدارها تاثیر مستقیمی روی صعود شاگردان یحیی گل محمدی خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ یکی از مشکلات بزرگ پرسپولیسی ها قبل از انجام دو بازی در لیگ قهرمانان مقابل النصر و الدحیل این بود که آنها بدون انجام بازی در لیگ به مصاف این دو رقیب رفتند و در شرایط مسابقه قرار نداشتند.

فیفا دی در تاریخ های مختلف، حسابی پرسپولیس را اذیت کرده و باعث لغو بازی های پرسپولیس در لیگ شده است. غیر از آنچه گفته شد، با توجه به تعداد بالای ملی پوشان پرسپولیس در اردوی تیم ملی، احتمال مصدومیت و خستگی این نفرات هم بالا می رود. درست مثل اتفاق تلخی که برای یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی گنجی رخ داد و این دو بازیکن ادامه فصل را از دست دادند. پرسپولیس در اوایل آذر ماه باید در ریاض دوباره به مصاف النصر برود و آخرین مسابقه این تیم قبل از این دیدار، مصاف با سپاهان در اصفهان خواهد بود که ۲۱ آبان ماه برگزار خواهد شد.

بعد از این بازی، تیم ملی اردو خواهد داشت و فیفا دی ماه نوامبر باعث خواهد شد تا پرسپولیس باز هم بدون انجام بازی راهی عربستان شود. این درحالی است که النصر ۳ روز قبل از بازی با پرسپولیس باید در لیگ عربستان به مصاف حریف خود برود و کاملا در شرایط مسابقه به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی