|

چرا قلعه نویی بی خیال 2 پرسپولیسی شد؟

نام سروش رفیعی در جمع نفرات دعوت شده به تیم ملی وجود نداشت.

لینک کوتاه کپی شد

سروش پس از اینکه دوباره روی دور درخشش افتاد، به عنوان یک هافبک خلاق، حسابی برای تیمش در فصل پیش موثر ظاهر شد و در دبل قهرمانی قرمزها در لیگ و حذفی نقش پررنگی داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ رفیعی در ابتدای این فصل هم فیکس بود و در دو بازی اول جهان طبق خواست او پیش می‌رفت و حتی یک پاس گل سه امتیازی هم داده بود. در این شرایط خبر می‌رسید که سروش مورد توجه امیر قلعه‌نویی هم قرار دارد و احتمالا در لیست تیم ملی خواهد بود.

با این حال یک پاس رو به عقب درون چارچوب که به گل به خودی منجر شد در هفته سوم بلافاصله او را نیمکت‌نشین کرد و در هفته چهارم هم حتی یک دقیقه فرصت بازی مقابل تیم اسبقش، فولاد، به دست نیاورد.

رفیعی حالا بار دیگر دچار یک چالش سخت شده و از جمع پرسپولیسی‌های تیم ملی جا مانده است‌. باید دید سروش می‌تواند بار دیگر در لیگ خود را ثابت کند و علاوه بر آن در اردوی بعدی تیم ملی حاضر شود یا خیر.

در جمع پرسپولیسی‌ها حسین کنعانی‌زادگان هم جای خالی‌اش در لیست تیم ملی حس می‌شود‌. او که به گفته سایت فدراسیون به خاطر اشتباه غیرفنی مقابل ازبکستان این اردو را از دست داده باید از دوشنبه تمریناتش را در اردوگاه پرسپولیس از سر بگیرد. حال سروش رفیعی هم با یک اشتباه عجیب و البته فنی همانند کنعانی تنبیه شده است.

امیر قلعه‌نویی با این سخت‌گیری‌ها این هشدار را در مورد اشتباهات به شاگردانش داده و آنها باید با هشیاری بیشتری در بازی‌های ملی و باشگاهی حاضر شوند. شاید سروش و کنعانی استحقاق فنی حضور در اردوی شهریور را داشتند اما حالا شاید تبدیل به درس عبرتی برای دیگران شده باشند!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی