|

مهاجم مدنظر یحیی اروپایی است!

مهاجم مورد نظر یحیی گل‌محمدی یک اتریشی گل نزن است!

لینک کوتاه کپی شد

پس از جدایی ناگهانی یورگن لوکادیا پیش از دربی رفت لیگ برتر، یحیی گل‌محمدی مهاجم برزیلی خرید به این امید که بتواند جای خالی ستاره گلزن هلندی را پُر کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقت صبح؛ پریرا با اخراج در بازی برابر سپاهان در لیگ برتر، نزدیک بود قهرمانی را از پرسپولیس بگیرد و پس از آن از چشم یحیی گل‌محمدی و هواداران این تیم افتاد.

با این وجود در جام حذفی مقابل سپاهان عملکرد خوبی داشت و بازیکن تأثیرگذاری بود که این عملکرد هم ادامه‌دار نشد.

لئاندرو پریرا بالاخره از پرسپولیس رفت اما ماجرای خرید مهاجمان گل‌نزن در این تیم به یک سریال تکراری تبدیل شده است!

مارکوس پینک کیست؟

حالا خبر می‌رسد مهاجم جدید مورد نظر یحیی گل‌محمدی یک اتریشی گل نزن است که مارکوس پینک نام دارد. ۳۲ ساله است و با پیراهن شماره ۱۰ در تیم شانگهای پورت چین بازی می‌کند.

پینک در ابتدای سال ۲۰۲۳ به تیم شانگهای پورت رفت. او موفق شد در بازی دوم تیمش مقابل شنژن یک گل بزند و یک پاس گل بدهد. اما پینک در ادامه نتوانست روند خوبش را در شانگ‌های را تکرار کند.

پینک بعد از گل و پاس گلی که در هفته دوم به نام خوش ثبت کرد نتوانست هیچ تاثیر مثبتی روی نتایج تیمش بگذارد.

او فقط در ۱۳ بازی از ۲۴ بازی شانگهای در ترکیب این تیم به زمین رفته و با این آمار، مهاجم موفقی در تیم چینی به شمار نمی‌رود. حالا پینک قرار است با این آمار ضعیف به پرسپولیس بیاید.

البته عملکرد این بازیکن در تیم سابقش آستریا کلانگفورت خوب بوده و در ۴۱ بازی ۲۳ گل به ثمر رسانده، اما عملکرد بازیکن که سابقه بازی در اشتورم گراتس و آدمیرا واکر را هم داشته و هیچ‌وقت هم ملی‌پوش نبوده، با نوسان همراه بوده است.

آیا او می‌تواند با آمار ضعیف در سوپرلیگ چین خط حمله پرسپولیس را تقویت کند؟!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی