|

وقتی چشم ۱۰ تا ۲۰ خانواده به دست مدافع استقلال است

محمد حسین مرادمند گفت: شما نباید یقه ما را بگیرید. ۱۰ تا ۲۰ خانواده به دست ما نگاه می‌کنند. باید بروید یقه کسان دیگری را بگیرید.

لینک کوتاه کپی شد

محمدحسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال استقلال پس از برد تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود و حریف آمده بود که دفاع کند اما خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. همه می‌دانند ما با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنیم و خدا را شاکرم که بازی را بردیم و همه بازیکنانمان سالم هستند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ایسنا؛ وی در واکنش به این سوال که اختلاف بین نکونام و خطیر چقدر روی بازیکنان تیم تاثیر گذاشته است؟ گفت: اگر صحبت می کنیم فقط برای خود استقلال است و خود آقا جواد هم گفته فقط استقلال. نزدیک به ۲۰ تا ۴۰ درصد از پول فصل قبل ما مانده و پول امسال هم که هیچ. نه تعیین تکلیف می‌شود و نه بازیکن می‌خرند. مانده‌ایم که باید با چه بجنگیم؟ من قبلا هم گفته‌ام فقط یک تیم ۲۵ نفره هستیم که تنهایی می‌جنگیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در ادامه بیان کرد: ما واقعا تیم هستیم اما وقتی بازیکنمان مصدوم می‌شود بازیکنی نداریم که جایگزین کنیم و خیلی سخت است و دست مربی خالی می شود. بازیکنانمان به خدا پول نگرفته‌اند. خود من هفت، هشت ماه است که پولی دریافت نکرده‌ام. تکلیف پولمان چه می شود؟ ما هم خانواده و درگیری ذهنی داریم.

وی ادامه داد: من اول فصل فقط با آقای خطیر صحبت کردم و بعد از آن نه صحبتی داشتیم و نه او را دیده‌ام. طبق قرار قبلی قرار بود تا دهم اردیبهشت به ما پول بدهند اما طبق آنچه شنیده‌ایم گفته اند قبل داربی پول داده می شود. داربی شاید دو تا سه ماه دیگر انجام نشود یعنی باید اینقدر منتظر بمانیم؟ مگر بازیکن با پول پاداش می‌تواند زندگی کند؟ بازیکن ما پول ندارد کفش بخرد و اجاره خانه خود را بدهد. فقط نمی شود انتظار زیادی از ما داشته باشند. ما هم تا یک جایی می توانیم. گاهی در تمرین همه افسرده‌ایم و با هم حرف نمی زنیم. من تا حدی می توانم تحت فشار بازی کنم. البته به خاطر هوادار و استقلال جان هم می‌دهیم. گاهی اوقات می خواهیم مشکلات درون خانوادگی حل شود اما می گوییم مردم هم بدانند. همه و جواد نکونام تحت فشار هستیم. مشکلات ما خیلی زیاد است ما هم خانواده داریم.

وی در واکنش به این سوال که با توجه به اینکه فصل قبل ۴۵ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اید که حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می‌شود، آیا پول خورد و خوراک و اجاره خانه را ندارید؟ گفت: آیا هزینه زندگی شما مثل من است که این سوال را از من می پرسید؟ شما می‌دانی یک زندگی فوتبالی چقدر هزینه دارد و کفش استوک دار چقدر است؟ آقا یحیی (گل‌محمدی) در کنفرانس قبلی خود حرف قشنگی زد. شما نباید یقه ما را بگیرید. ۱۰ تا ۲۰ خانواده به دست ما نگاه می‌کنند. باید بروید یقه کسان دیگری را بگیرید. درست نیست که ۸ تا ۹ ماه پول نگرفته‌ایم بعد شما که از جنس فوتبال هستید این حرف را به من بزنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی