|

تمجید آنچلوتی از بارسلونا

کارلو آنچلوتی در کنفرانس خبری بازی ال کلاسیکو بارسلونا ژاوی را به یک شیر تشبیه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید فردا در نوکمپ و در دیداری بسیار حساس به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ رئال پس از پیروزی برابر لیورپول و رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، روحیه بالایی دارد و برای کاهش فاصله با بارسا به 6 امتیاز باید حتما در ال‌کلاسیکو پیروز شود.

1831041

کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی گفت:« دشوار بتوان گفت که فردا شاهد چه سبک بازی‌ای از دو تیم خواهیم بود چون هر بازی داستان خودش را دارد. ما فقط و فقط به دنبال پیروزی هستیم. به اینکه اگر ببازیم یا مساوی کنیم، لالیگا از دست می رود، توجهی ندارم چون فقط از این بازی برد می خواهیم.»

کارلتو در مورد اینکه اگر امسال جامی کسب نکنند، اخراج خواهد شد، گفت :«این برعهده باشگاه است و مدیران عملکرد من و تیم را ارزیابی خواهند کرد. قبلا هم گفته ام که دست من باشد، همه عمر در رئال خواهم ماند. من دوست دارم بمانم و امیدوارم که ماندنی شوم. من از هر روز حضورم در رئال لذت می برم و اگر باشگاه تصمیم بگیرد همین سه ماه باقیمانده را بمانم، از آن لذت خواهم برد. اگر سه سال دیگر بمانم، از آن سه سال لذت می برم. دو جام برده ام و سه جام دیگر در فصل جاری باقی مانده است. معتقدم ما حداقل یک جام دیگر خواهیم برد.»

فیکس شدن مودریچ و کروس در ال‌کلاسیکو:« از اینکه به این دو بازیکن فوق العاده خوب تردید دارید، برایم تعجب‌آور است چون کروس و مودریچ از بهترین های دنیا هستند. حضورشان در ترکیب ثابت نباید عجیب باشد.»

1828986

رئال در چه جامی قهرمان می شود؟« آمارها می گویند که در لالیگا و کوپا دل ری شانس کمتری داریم ولی در لیگ قهرمانان شرایط به گونه ای دیگر است.»

سبک بازی رئال در ال‌کلاسیکو: «ما 9 امتیاز عقبیم و باید هجومی بازی کنیم. ما در نوکمپ حمله خواهیم کرد.»

برخورد به چلسی در  یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان: «مهم نیست در بازی رفت میزبانیم و در بازی برگشت باید به زمین چلسی برویم. فصل قبل در بازی برگشت میزبان بودیم و چلسی سه گل در ابتدا به ما زد. مطمئنم با حمایت هواداران در بازی رفت می توانیم نتیجه خوبی بگیریم.»

1833397

دوئل آرائوخو و وینیسیوس:« وینسیوس همیشه وینیسیوس است و تحرک بالایش می تواند به ما در بازی کمک کند. به اینکه او را در سمت راست قرار دهم، فکر می کنم. البته شما خیلی جدی نگیرید. او فردا در سمت چپ شروع می کند ولی شاید مرتب جا به جا شود.»

ترس از فرم فعلی بارسا:« به بارسا باید مثل یک شیر نگاه کنیم نه مثل یک گربه. اگر بارسا را یک گربه فرض کنیم، انگار قرار است به یک جشن برویم. ما فردا برابر یک تیم بزرگ بازی داریم و این بازی بسیار مهم است. همیشه قبل از چنین بازی هایی ترس و استرس وجود دارد و طبیعی است. دو ساعت قبل از شروع بازی، همیشه بدترین زمان برای من است.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی