|

بارسلونا علیه لالیگا و رئال مادرید

لاپورتا بار دیگر به باشگاه رئال و لالیگا تاخت و گفت که شکایت آنها از روی حسادت و برای لکه‌دار کردن اعتبار آن هاست.

لینک کوتاه کپی شد

دو روز پیش باشگاه رئال مادرید رسما تایید کرد که از باشگاه بارسلونا به خاطر پرونده نگریرا شکایت خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ رئال تنها باشگاهی است که جداگانه از بارسا شکایت می‌کند و با دادستانی بارسلونا همراه خواهد شد. لالیگا و شورای عالی ورزش اسپانیا نیز از بارسلونا شکایت خواهند کرد و اوضاع برای باشگاه کاتالان اصلا خوب پیش نمی رود.

1804971

خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، در اولین واکنش خود به شکایت رئال مادرید گفته بود: «هواداران، آسوده‌خاطر باشید. بارسلونا بی‌گناه است و قربانی یک کمپین علیه حیثیت و اعتبارش شده است که اکنون همه درگیر آن هستند. جای تعجب نیست، ما از بارسا دفاع خواهیم کرد و بی‌گناهی باشگاه را نشان خواهیم داد. خیلی‌ها باید نظر خود را اصلاح کنند.»

او شب گذشته یک بار دیگر علیه نهادهایی که از بارسلونا شکایت کرده اند یا قصد شکایت دارند، موضع گرفت و گفت: «برخی از روی حسادت و سوء‌نیت کمپین هایی علیه بارسلونا تشکیل داده اند. حس بارسایی بودن را نه می توان خرید و نه می توان فروخت. آن را لکه‌دار هم نمی توان کرد. اخیراً حملات وحشیانه‌ای برای کثیف کردن نشان ما صورت گرفته که هیچ ربطی به واقعیت ندارد و هیئت مدیره باشگاه از حیثیت و اعتبار بارسلونا دفاع خواهد کرد.»

1829725

لاپورتا ادامه داد:«فکر نکنید که از روی ضعف هیجان‌زده حرف می زنم. برعکس؛ انگیزه زیادی برای رویارویی با این بی‌شرم‌ها دارم؛ کسانی که قصد لکه‌دار کردن حیثیت و اعتبار بارسلونا را دارند. هیچکس فکر نکند که ما در موضع ضعف قرار داریم.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی