|

سیاوش یزدانی: به مردم تسلیت می‌گویم، قهرمانی تلخی بود

اتفاقات غیر فوتبالی باعث شد از فوتبال دور شوم. باز هم می گویم در حال حاضر اولویت ما فوتبال نیست و اولویت های دیگری داریم.

لینک کوتاه کپی شد

مدافع استقلال می گوید شرایط من اکنون خوب نیست و در این روزهای سخت، کمترین اولویت زندگی من فوتبال است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو؛ سیاوش یزدانی مدافع استقلال در پایان دیدار برابر نساجی گفت: ابتدا به همه مردم عزیزمان تسلیت می گویم. سپس به هواداران استقلال تبریک می گویم، این قهرمانی در روزهای تلخی رقم خورد.

او درباره برگزاری بی سر و صدای جشن قهرمانی گفت: این کمترین کاری بود که می توانستیم برای مردم انجام دهیم. قهرمانی تلخی بود و امیدوارم شرایط بهتر شود. این قهرمانی را به زنان کشور و کسانی که در این روزها عزیزانشان را از دست دادند، تقدیم می کنیم. این کمترین کاری بود که می توانستیم انجام دهیم.

مدافع آبی ها درباره وضعیت خودش نیز گفت: متأسفانه شرایط من خوب نیست. در این روزهای سخت، کمترین اولویت زندگی من فوتبال است. امیدوارم شرایط خوب شود و هر زمان نوبت من شود، بازی می کنم.

یزدانی در پایان و درباره از دست دادن جام جهانی اظهار داشت: قطعا حق من بود بین بازیکنان حاضر در جام جهانی باشم. اتفاقات غیر فوتبالی باعث شد از فوتبال دور شوم. باز هم می گویم در حال حاضر اولویت ما فوتبال نیست و اولویت های دیگری داریم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی