|

استقلالِ ساپینتو در مسیر تیم فرهاد!

این اولین برد ساپینتو با آبی ها بود که در دومین بازی تدارکاتی به دست آمد. نکته جالب این نتیجه، بسته نگه داشته شدن دروازه استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در اردوی آماده‌سازی خود در ترکیه عصر شنبه با دو گل از سد فاتح کاراگومورک گذشت. دیداری که می‌تواند در ادامه فصل به کار آبی‌ها بیاید چرا که حریف روز گذشته شاگردان ساپینتو، یکی از تیم‌های خوب ترکیه به شمار می‌رود. شاگردان ساپینتو در این دیدار توانستند با دبل هافبک جوان خود یعنی امیرعلی صادقی حریف خود را شکست دهند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ فصل گذشته شاگردان مجیدی موفق شدند رکورد کلین‌شیت لیگ برتر و کمترین تعداد گل‌های خورده تاریخ این مسابقات را از خود به جای بگذارند. تیم فوتبال استقلال در حالی دومین دیدار تدارکاتی‌اش را هم در ترکیه پشت سر گذاشت که اولین دیدار تدارکاتی را با تساوی بدون گل به پایان رسانده بود تا شروع کارشان با ساپینتو بدون گل خوردن همراه باشد و در دومین دیدار تدارکاتی هم گلی دریافت نکردند.

با اینکه نتایج دیدارهای تدارکاتی را نباید ملاکی برای ارزش‌گذاری تیم‌ها قرار داد، اما دو کلین شیت در دو بازی ابتدایی تیمی که فصل قبل را هم با بهترین آمارهای دفاعی به پایان رساند نشان از تداوم استحکام در ساختار دفاعی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی