|

دو سوپرایز خارجی درویش برای هواداران

باشگاه پرسپولیس با یک مهاجم خارجی به توافقاتی رسیده‌ و با یک مربی در حال مذاکره‌ نهایی است.

لینک کوتاه کپی شد

محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: در ابتدا باید بگویم نگرانی هواداران را درباره نقل و انتقالات درک می‌کنم، اما شک نداشته باشند که باشگاه یک روز هم بیکار نبوده و در این مدت با گزینه‌های معرفی شده از سوی کادر فنی صحبت و مذاکره شده و ان‌شاءالله بزودی یک مهاجم خارجی جذب می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرنگاران جوان؛ او گفت: اینکه که شایعه کردند وزارت ورزش دستور توقف نقل و انتقالات پرسپولیس را داده دروغی بیش نبود و بخش حقوقی باشگاه نیز از چند نفری که در ابتدا این شایعه را پخش کردند شکایت کرده است. همچنین هیچ سقفی برای فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس در جذب مربی یا بازیکن خارجی تعیین نشده و این‌ها خبر‌های کذب و نادرستی است که عده‌ای به آن دامن زده‌اند.

محمدی ادامه داد: در مورد جذب مهاجم خارجی، با یک گزینه به توافق رسیده‌ایم و به امید خدا بعد از انجام کار‌های اداری و روال انتقال به تهران می‌آید و بعد از عقد قرارداد رسمی به تیم اضافه می‌شود. همچنین ۷-۶ گزینه دیگر در این پست از سوی کادر فنی به ما معرفی شد که دو نفر از آن‌ها که قرارداد داشتند، هم خودشان و هم باشگاه‌شان مبالغ میلیون دلاری از پرسپولیس می‌خواستند که در توان ما نبود.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: مثلاً یک بازیکن اهل آمریکای جنوبی خودش یک میلیون دلار و باشگاهش سه میلیون دلار برای رضایت‌نامه میخواستند. با سایر گزینه‌های اعلام شده از سوی کادر فنی هم مذاکره کردیم که به نتیجه نرسیدیم و مذاکرات پایان یافت.

او افزود: در مورد دستیار، پیش از این دو گزینه خارجی به باشگاه معرفی شدند. یک نفر از آن‌ها با باشگاه به توافق نرسید و دیگری هم خود کادر فنی از آوردن او صرف‌نظر کرد. در حال حاضر یک مربی خارجی برای این پست به باشگاه معرفی شده که در حال مذاکره با او هستیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: در بحث اردوی خارجی باید بگویم که کمپ با کیفیتی در شهر کایسری هماهنگ کرده بودیم، اما با توجه به نداشتن پرواز مستقیم به این شهر به مشکل خوردیم و به علت ترافیک هوایی این روز‌های کشورمان و هم‌چنین روند زمان‌بر هماهنگی پرواز چارتر، انجام این پرواز به هفته آینده موکول شد، اما از آنجایی که برنامه‌های تدارکاتی تیم تا قبل از شروع فصل مشخص شده و با رفتن دیرهنگام به ترکیه زمان را از دست می‌دهیم، به احتمال فراوان اردوی ترکیه لغو خواهد شد.

او بیان کرد: همانطور که در خبر‌ها آمده باشگاه طی چند هفته گذشته با تعداد زیادی از طلبکاران تسویه حساب کرده که چند تن از آن‌ها نیز بازیکنان سابق تیم بودند. ضمن اینکه بخش دیگری از مطالبات اعضای تیم مربوط به فصل قبل بزودی پرداخت می‌شود. آقای درویش واقعا شبانه روزی در حال تلاش و پیگیری برای رفع مشکلات باشگاه هستند و از هواداران می‌خواهم در مدت زمان باقیمانده تا شروع لیگ از تیم حمایت کنند تا در کنار هم فصل موفقی را داشته باشیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی