|

با خروج ستاره ها، نویدکیا هم رفت

محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان اصفهان از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد. سپاهان به زودی جانشین او را معرفی خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

داستان محرم نویدکیا و سپاهان به ایستگاه پایانی رسید. این مربی جوان که در این فصل تیمش را برای قهرمانی بسته بود در میانه‌های فصل با متحمل شدن چند شکست بدموقع از کورس قهرمانی فاصله گرفت. با این حال، محرم و تیمش در هفته‌های پایانی برای رسیدن به عنوان نائب قهرمانی تلاش می‌کردند که در این زمینه هم توفیقی نداشتند و نهایتا به عنوان سومی رسیدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ همان نتایج و البته شایعاتی که در میانه‌های فصل مبنی بر علاقه سپاهان به قطع همکاری با این مربی مطرح شد، دست به دست هم داد تا حالا محرم نویدکیا در تماس با مسئولان باشگاه سپاهان، از ستمش در سپاهان کنار برود.

در همین راستا باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اطلاعیه‌ای منتشر کرد. متن اطلاعیه باشگاه به این شرح است:

" همانگونه که هواداران پرشور، ارزنده و فیهم طلایی‌دل و مردم خونگرم اصفهان شاهد و ناظر بودند حفظ ثبات و آرامش در حوزه ورزش به ویژه فوتبال اصفهان همواره از اولویت‌های اجرایی باشگاه بوده و از همین با اتخاذ تدابیر ویژه، سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی‌ها آینده خود را در حمایت از سرمایه‌های ارزشمند سپاهان استوار نموده است.

در همین راستا انعقاد قرارداد سه ساله و شروع همکاری با آقای محرم نویدکیا در دستور کار قرار گرفت و به اذعان اهالی منصف فوتبال، حمایت‌های بی دریغی از سوی ارکان باشگاه به منظور حصول نتایج بلند مدت، مطلوب و در شان نام سپاهان انجام پذیرفت.

از آنجایی که کما فی سابق برنامه‌ریزی برای فصل آینده از چند ماه گذشته در دستور کار قرار داشت. جلسات متعددی با این عنوان تشکیل و خروجی جلسات مورد پیگیری مداوم قرار گرفت. لیکن آقای محرم نویدکیا طی تماس با مدیریت باشگاه و با اعلام مشکلات شخصی و نگرانی از عدم امکان کمک به تیم فوتبال و دغدغه هواداران انصراف خود را از ادامه همکاری در سال سوم قرارداد صراحتاً اعلام نمودند.

با عنایت به اینکه همه سپاهانی‌های اصیل به حسن نیت دلسوزانه آقای نویدکیا باور دارند، ضمن سپاس فراوان از زحمات طاقت‌فرسای امروز و دیروز این وفادار طلایی، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به درخواست ایشان احترام گذاشته و اعلام می‌دارد اگر چه این قرارداد متوقف می‌گردد لیکن سپاهان همواره افتخار آفرینی‌های ایشان را فراموش نکرده و در ادامه مسیر پر فراز و نشیب آینده، بر همکاری و همفکری فنی ایشان تاکید می‌نماید.

شایان ذکر است برنامه‌ریزی جهت انتخاب و معرفی گزینه‌های سرمربیگری سپاهان، به سرعت در حال انجام و در فرصت مناسب به اطلاع همگان خواهد رسید.

"باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان"

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی