فوق ستاره لیورپول در راه بایرن یا پاری سن ژرمن؟!

تیم بایرن مونیخ برای به‌خدمت گیری سادیو مانه، فوق ستاره لیورپول، امید بیشتری دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بایرن مونیخ برای متقاعد کردن سادیو مانه، پیشنهاد دست‌مزد 20 میلیون یورو ناخالص در سال را داده است که این رقم می‌تواند مورد پذیرش مانه قرار گیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ به نوشته بیلد، این وینگر 30 ساله مجذوب پیشنهاد بایرن شده است زیرا او در لیورپول جزو بازیکنان پردرآمد باشگاه نبود. لیورپول انتظار دارد بیورن بزمر، مدیربرنامه‌های مانه رسما درخواست خروج این بازیکن سنگالی را ارائه دهد چرا که قرمزها از تمدید قرارداد او ناامید شده‌اند. مانه درخواست دست‌مزد سالانه 24 میلیون یورو ناخالص از لیورپول را داشت که آن‌ها مایل به پرداخت این رقم به مانه نبودند.

لیورپول برای فروش مانه حداقل 35 میلیون یورو درخواست خواهد کرد. این بازیکن سنگالی هنوز با هم‌تیمی‌هایش خداحافظی نکرده اما به آن‌ها اطلاع داده که ماندنش در لیورپول برای فصل آینده مشخص نیست. یورگن کلوپ هم با جدایی مانه موافق است و گزینه‌هایی چون مارتین تریه، وینگر فرانسوی رن را مد نظر دارد. مدیران بایرن مونیخ از داشتن توانایی برای تکمیل انتقال سادیو مانه مطمئن هستند و این در حالی است که باواریایی‌ها تنها تیم علاقه‌مند به او به شمار نمی‌روند. پاری سن ژرمن پول بیش‌تری به مانه پیشنهاد کرده و پیش‌بینی می‌شود رئال مادرید هم وارد کورس شود اما مانه ترجیح می‌دهد به بایرن برود. او می‌داند که در بایرن مونیخ می‌تواند یک ستاره بزرگ باشد اما در پاری سن ژرمن یا رئال مادرید تنها یکی از بازیکنان خوب تیم خواهد بود.

پیوستن سادیو مانه به بایرن مونیخ می‌تواند آینده سرژ گنابری را هم تحت تاثیر قرار دهد. اگر مانه به بایرن بیاید، جایگاه گنابری در ترکیب اصلی مونیخی‌ها به خطر می‌افتد و احتمال جدایی این وینگر 26 ساله آلمانی از جمع باواریایی‌ها افزایش می‌یابد. قرارداد گنابری در تابستان 2023 تمام می‌شود و چند هفته‌ای است که خبرهایی در رابطه با احتمال انتقال او به رئال مادرید به گوش می‌رسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی