|

زوج جذاب در راه PSG

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال برای پست مدیریت ورزشی پاری سن ژرمن در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه کپی شد

پاری سن ژرمن ابتدای هفته قهرمانی خود در لیگ فرانسه را مسجل ساخته و مانند فصول اخیر ترک عادت نکرد، اما اخبار حاکی از تغییرات گسترده در بدنه این باشگاه در فصل تابستان است. لئوناردو، مدیر ورزشی برزیلی پاری سن ژرمن پس از یک ناکامی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا این بار مقابل رئال مادرید تحت فشار بوده و احتمال دارد در پایان فصل شغل خود را در این باشگاه از دست بدهد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نشریه لوپاریزین امروز در گزارشی مدعی شد مدیران پاری سن ژرمن در حال حاضر مشغول تلاش برای استخدام تیم جدیدی متشکل از آرسن ونگر و زین الدین زیدان بوده و می خواهند این دو سرمربی مشهور و پرافتخار فصل آینده در سمت های مدیر ورزشی و سرمربی باشگاه فعالیت کنند. البته آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام یکی دیگر از نامزدهای جانشینی مائوریسیو پوچتینو است و پاری سن ژرمن شرایط توافق با او را نیز زیر نظر دارد. اما به نظر می رسد جدایی پوچتینو و لئوناردو قطعی بوده و بعد از اتمام رسمی فصل از سوی مالکان باشگاه متمول فرانسوی اعلام خواهد شد.

آرسن ونگر در چهار سال اخیر و بعد از جدایی از آرسنال در سمت های مدیریتی در فیفا مشغول به کار بوده و حالا می تواند نقشی سازمانی را در پاریس به عهده بگیرد. وجهه درخشان این سرمربی در فوتبال اروپا و تخصص او در پیدا کردن ستاره های جوان و آینده دار، باعث شده پاری سن ژرمن در تلاش برای استخدام آرسن ونگر برای فصول پیش رو باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی