|

پیش بینی پیشکسوت پرسپولیس از نتیجه بازی ایران و کره جنوبی

پیشکسوت فوتبال: اگر استرس و ترس در بین بازیکنان وجود نداشته باشد با اعتماد به نفس بیشتری حتی در برابر بهترین تیم‌های دنیا بازی خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد پنجعلی درباره نهمین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی مقابل کره‌جنوبی، اظهار داشت: تیم ملی ایران پتانسیل بالای فنی و تاکتیکی دارد و می‌تواند در سئول برابر کره‌جنوبی به پیروزی برسد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان؛ وی‌ افزود: بازیکنان تیم‌مان از نظر کیفی در وضعیت بالای آمادگی قرار دارند. همچنین موضوعی که به بازیکنان خیلی کمک می‌کند که خیلی بهتر از قبل بازی کنند نداشتن استرس است. اگر استرس و ترس در بین بازیکنان کشورمان وجود نداشته باشد با اعتماد به نفس بیشتری حتی در مقابل بهترین تیم‌های دنیا بازی خواهند کرد.

نیمکت‌نشینان هم از لحاظ کیفیت فنی فاصله زیادی با نفرات اصلی ندارند

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا عدم حضور چند بازیکن اصلی تیم ملی مقابل کره‌جنوبی تأثیری خواهد داشت، عنوان کرد: تمام بازیکنانی که به تیم ملی فوتبال ایران دعوت می‌شوند همه جز بهترین‌ها هستند. به خاطر قابلیت و شایستگی‌های زیادی که دارند به تیم دعوت می‌شوند. همچنین دو جین بازیکن لژیونر داریم که در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. نفراتی که حتی روی نیمکت حضور دارند از لحاظ کیفیت فنی فاصله زیادی با نفرات اصلی ندارند. هر بازیکنی که در ترکیب قرار می‌گیرد با صلاحدید و سلیقه سرمربی تیم ملی وارد زمین می‌شود. 

وی افزود: با اینکه بازیکنی مانند مهدی طارمی کیفیت بالاتری از سایر بازیکنان دارد، اما نفرات جایگزینش هم ملی‌پوشان در سطح بین‌المللی هستند و مطمئناً وظایفی که سرمربی به آنها محول کرده است به خوبی در دیدار با کره‌جنوبی انجام خواهند داد.

*مطمئن باشید بهترین نتیجه را در سئول خواهیم گرفت

پنجعلی در مورد اینکه دیدار ایران و کره‌جنوبی در هفته نهم مسابقات گروه A مقدماتی جام جهانی برای صدرنشینی خواهد بود، عنوان کرد: ملی‌پوشان اصلاً به این رده‌بندی توجه نخواهند کرد و بدون ترس و استرس بازی خود را برای پیروزی ارائه می‌کنند. هرگاه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بدون واهمه از نتیجه وارد زمین شده‌اند نتیجه خوبی گرفته‌اند. همیشه وقتی بازیکنان از لحاظ روحی و روانی در شرایط ایده‌آل و مطلوبی قرار دارند بهترین عملکرد خود را در زمین پیاده می‌کنند. اگر بازیکن از لحاظ روحی تحت فشار نباشد راحت‌تر بازی خواهد کرد و در نهایت خلاقیت بیشتری در بازی او خواهید دید.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در پایان، خاطرنشان کرد: زمانی که بازیکن استرس نداشته باشد بهتر و با دقت بالا آخرین ضربات خود را به سمت چارچوب می‌زند. همه بازیکنان تیم ملی فوتبال چه اصلی و ذخیره خوب هستند و مطمئن باشید بهترین نتیجه را در سئول خواهیم گرفت و به عنوان صدرنشین به جام جهانی صعود می‌کنیم.

نهمین دیدار تیم ملی فوتبال ایران از گروه A رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا با کره‌جنوبی امروز (پنجشنبه ۴ فروردین ماه) راس ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در سئول برگزار شود.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی