|

قول جذاب مدیرعامل جدید پرسپولیس به هواداران

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید که با جلب اسپانسر، مشکلات مالی این تیم را حل خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس در اولین گفتگوی خود پس از انتصاب به عنوان نفر اول اجرایی باشگاه سرخپوش پایتخت، در خصوص چالش‌هایش در پرسپولیس گفت: چالش‌های بسیاری در پیش روست اما امیدواریم با اعضای جدیدی که دکتر سجادی معرفی کردند و استفاده از تمام توان اهالی فوتبال بالاخص دوستداران پرسپولیس، وفاقی را ایجاد کنیم تا مشکلات پیش رو را یک به یک حل کنیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ وی با اشاره به اینکه پرسپولیس با کارگزار فعلی ادامه خواهد داد یا خیر، اظهار داشت: من نمی‌دانم بحث همکاری با کارگزار را. اما ما یک کارگروه حقوقی و اقتصادی را مشخص کردیم که به موازات هم کار را شروع کنند جهت اینکه اگر با اسپانسر فعلی بتوانیم، ادامه دهیم و گروه دیگر اقتصادی را فعال کنیم و اگر قطع همکاری دارند را گروهی از اسپانسرها را که داوطلب حضور در پرسپولیس هستند را به شکلی برنامه ریزی کنیم که بتوانند کمک کنند تا مشکلات عدیده پرسپولیس مرتفع شوند.

او در مورد جانشینی صدری عنوان کرد: جا دارد از آقای صدری هم که تا دیروز زحمات باشگاه را برعهده داشتند تشکر کنم و همچنین مدیرانی که از قبل زحماتی برای پرسپولیس کشیدند.

درویش با اشاره به تلاش برای بازگشت به لیگ قهرمانان 2022 گفت: این دارای سیکل بروکراسی اداری دارد که باید آن را طی کند و ما با کمک از حقوقدانان مجرب که سالها کارشان دعاوی بین المللی است کمک خواهیم گرفت. ما تلاش می‌کنیم این مشکل حل شود اما این سنگین است ولی ما تصمیمگیر نیستیم. من می‌دانم نه تنها باشگاه، بلکه وزارت ورزش و دولت و خانه ملت هم تلاش می‌کنند تا این مشکل را حل کنند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد شایعه انتخاب علی دایی به عنوان جانشین یحیی گفت: اصلا همچین چیزی امکان پذیر نیست و آقای گل‌محمدی و کادرفنی ما، به زعم خود آقای دایی، این کادرفنی یکی از بهترین کادرهای فنی ایران و آسیاست و ما همکاری بیشتری را هم با آنها خواهیم داشت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی